Вистава з учнями 3-Б та 4-х класів «Про те, чого не трапилось»

Дата створення: 13:13 22.03.2019

Для формування здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів вихователями ГПД  Маляровою І.О., Шимончук О.П. проведено з учнями 3-Б та 4-х класів виставу «Про те, чого не трапилось». В цікавій ігровій формі учні знайомили маленьких першокласників з правилами пожежної безпеки, безпеки поводження з електричними приладами, вчилися розрізняти їстівні та отруйні гриби, практично вправлялися правилам поведінки під час небезпечних ситуацій.

Дата створення: 15:41 20.03.2019

Міжнародний день щастя

Дата створення: 15:02 20.03.2019

Починаючи з 2013 року 20 березня за ініціативою ООН відзначається Міжнародний день щастя. Свято було встановлено для визначення важливості щастя в житті людей в усьому світі.

Свято 8 Березня

Дата створення: 08:55 12.03.2019

До  8 Березня у нашій школі відбулося справжнє дійство, свято «Жінка. Мати. Берегиня». Цей день по вінця був заповнений весняним сонячним теплом та ніжними барвами квітів. Саме тому учні подарували працівникам гімназії, вчителям-пенсіонерам, усім жінкам чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, сценками вони вітали мам, бабусів, сестричок, учителів. Вітати почали з самого ранку, черговий клас, 8-Б виготовили для працівниць гімназії сувенірні квіти та на фоні фотозони, яку зробили діти з ДО «Веселкова країна», привітали та від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

Дата створення: 17:09 25.02.2019

В рамках тижня початкових класів проведені заходи До Міжнародного дня  рідної мови  з нагоди вшанування рідного слова, співучої материнської мови. Вчителями Онищенко Н.І., Сарнавською О.В., Кобилинською О.П., Серьоженко І.А. оформлено святкову фотозону «Я люблю рідну мову», всі вчителі подарували учням емблему у вигляді сердечка «Я люблю рідну мову».

Педагогічна рада

Дата створення: 12:02 21.02.2019

20 лютого 2019 року відбулося засідання педагогічної ради на тему «Формування екологічної компетентності здобувачів освіти»

День святого Валентина

Дата створення: 12:38 14.02.2019

Дата створення: 13:36 28.01.2019

Дата створення: 10:58 23.01.2019

22 січня – визначний день для української історії, адже саме в цей день ми відзначаємо річницю Дня соборності України. Цьогоріч відзначають 100-річчя підписання Акту злуки, документу про об'єднання УНР та ЗУНР. День соборності – уже визначне свято. Це єдність України, єність людей, єдність сердець. Саме тому школярі Овруцької гімназії долучились до щорічної акції «Ланцюг Єдності», та стали живим ланцюгом-символом єдності спочатку на подвір'ї школи, а потім приєдналися до міської акції-мітингу на площі Т.Шевченка.

14 січня 2019 року

Дата створення: 15:26 16.01.2019

Ну ось і закінчилися зимові канікули. Повернутися до шкільного ритму після веселих свят і канікул - непросто. Саме тому 14 січня 2019 року на школярів чекав сюрприз. Як тільки діти та вчителі переступили поріг школи, на них чекали святкові віншування зі Старим Новим роком від Морозенка та дівчат-щедрувальниць. Це все дійство організували учні 8-А класу на з класним керівником Корженко І.М.