Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Показові уроки

15 листопада 2018 року старший вчитель, спеціаліст вищої категорії, вчитель математики Стесюк Т.Є. . Тема: «Розв'язування задач і вправ». Форма проведення -  математичний тренінг.

   

  23 листопада 2018 року відбувся показовий урок з фізичного виховання в 11-В класі на тему "Удосконалення технічної та практичної підготовки в грі волейбол". Вчитель фізичного виховання Гусар В.А.

  

29 листопада відбувся показовий урок з фізики в 11-Б класі на тему  « Магнітні властивості речовини. Діа-, пара- і феромагнетики. Застосування магнітних матеріалів. (Магнітний запис інформації. Вплив магнітного поля на живі організми)». Вчитель фізики Никончук О.Г.

   

30 листопада 2018 року вчитель англійської мови Невмержицька С.О. провела показовий урок  в 11-В  класі, де здобувачі освіти вивчають поглиблене вивчення англійської мови,  на тему "The world of work". 

 

30 листопада вчитель методист, спеціаліст вищої категорії Сергійчук Н.Й. провела показовий урок з  зарубіжної літератури в 6-Б класі на тему "Чарльз Діккенс. “Різдвяна пісня у прозі”".

 

   

   

   

14 грудня відбувся показовий урок з фізичної культури в 9-Б класі на тему "Баскетбол. Ні хвилини без м'яча". Урок провів учитель фізичної культури Купрейчук В.М.

   

 

7 грудня старший вчитель, спеціаліст вищої категорії, вчитель математики Башинська Л.І. провела показовий урок у 9-Б класі з теми «Рівняння з двома змінними та його графік»

   

   20 грудня відбувся показовий урок з фізичної культури у 6-Б класі на тему "Гімнастика". Урок провів учитель фізичної культури Купрейчук В.М.

20 грудня відбулося засідання круглого столу на тему "Екологічні проблеми Житомирської області. Шляхи подолання та вирішення", учасниками якого були учні 11-Б та 11-В класу. Засідання провела вчитель екології Литвин-Матійчук І.Л.

   

   

   

5 березня відбувся показовий урок з основ здоровя на тему "Поняття конфлікту. Способи розв’язання конфліктних ситуацій". Вчитель Цибулько Є.В.

   

   

15 березня вчителем української мови та літератури Ленко Н.В. було проведено показовий урок  в 11-В класі на тему «Подвоєння в словах іншомовного походження (авіакав’ярня-гравікон)»