Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Проведені лінійки та заходи

   21 листопада 2023 року Україна відзначає 10-у річницю початку Євромайдану та Революції Гідності, які змінили хід історії країни та усього світу.                          

З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  плекання любові до Батьківщини, збереження та донесення до учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття в Овруцькому ліцеї ім. Малишка  були заплановані та проведені виховні заходи,  об’єднані гаслом «Зарядженні гідністю і жагою свободи».

Відбулися круглі столи на тему: «Герої нашого краю-патріоти України, єдиної суверенної держави», «Герої Небесної сотні», де учні 10-11-х класів змогли висловити свої думки щодо подій Євромайдану. Учителями історії Мазуром А.В. та Хилевич М.А. проведено історичний екскурс «Від Революції Гідності до Країни гідності», а вчительла історії Кайданюк Г.А. виготовила історичний дайджест для учнів 8-11 класів та провела інформаційну годину «Вільні творять майбутнє».

З учнями 2 – 4 класів проведено бесіди на теми: «Єдина незалежна держава», «Бути гідним – бути людиною», «Що таке гідність», «Гідним бути завжди й у всьому».

З учнями 5 – 6 класів проведено ранкові зустрічі за темами «Боротьба за гідність», «Ціна свободи», «Що означає бути гідним?».

З учнями 7–9 класів проведено уроки гідності «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього».

 У 8-В класі (класний керівник Горна О.В.) відбувся урок-диспут на тему: «Гідність – основа справедливого суспільства», у 8-Б класів (класний керівник Цибулько Є.В.)  - «День гідності та свободи – що об’єдную дві революції» .Учні активно долучилися до обговорення подій Революції Гідності, подискутували та висловили свої позиції .

Було створено інформаційний стенд, що відображає події Революції Гідності та подвиг героїв Небесної сотні. Відбулась виставка малюнків «Ми за мир», «Пишаюся тобою, Україно!».

У бібліотеці проходила виставка книг та огляд періодичної преси, присвячені Дню Гідності та Свободи «Вистояли на майдані – вистоїмо на війні» (бібліотекар Никончук А.В.)

Для учнів 10-11 класів відбувся показ документальних фільмів: «Зима, що нас змінила», «Революція Гідності» та обговорено відео-презентацію «Революція Гідності та свободи».

Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про захисників нашої держави писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили  свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

 

 

 

19 листопада 2022 року День Гідності та Свободи в нашому закладі відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам'яті українців. Класні керівники провели години спілкування «Вільні творять майбутнє!», «Подорож у країну Прав» визначили значення слів “свобода та гідність”, долучились до хронології подійБібліотекар організувала тематичну книжкову виставку «Небесна сотня» у шкільній бібліотеці. Єдність і свобода роблять нас гідними людьми нашої країни. Давайте зберігати і оберігати цей скарб! А наша сильна і демократична Україна буде берегти і захищати нас.

 

 

2 листопада літературна студія "Живе слово" вшанували пам"ять Андрія Малишка покладанням квітів до меморіальної дошки на фасаді ліцею.

                               

 

 

Хай літають завжди журавлі,        
Колоски видзвонюють налиті,        
Ми за те, щоб мир був на землі        
Для усіх дітей на цілім світі.        

О.Пархоменко

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
  Тому з нагоди Дня миру у нашому закладі відбулася акція «Ми за мир у всьому світі». Всі учні з великим задоволенням приймали участь. Також учні та вчителі приєдналися до проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів, як символ миру та духовного розвитку нації.  

   Протягом дня був проведений конкурс «Я голосую за МИР» учні на долоньках написали свої побажання та прикріпили на інформаційний стенд. Педагог- організатор оформила святковий інформаційний стенд «Ми за мир»

    У всіх класах  були проведені відповідні бесіди та виховні години.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

    Нехай мир супроводжує Вас у всьому. Бережіть себе і близьких. МИ ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ!В КРАЇНІ, В СІМ’Ї, В ШКОЛІ!

   

 

8 вересня з нагоди Дня працівників лісового господарства на базі ДП «Овруцький лісгосп» відбувся конкурс дитячого малюнка «Професія лісника очима дітей»

   Переможцями стали:

 1. Захарчук Софія (6 – В кл.)
 2. Данюк Анастасія (9 – Б кл.)
 3. Шубенок Сергій (7 – В кл.)

Діти були нагороджені солодощами та грамотами.

   

Освітянською традицією є Олімпійський тиждень у вересні навчального року. Супроводжується він низкою заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту, сприянню розвитку олімпійського руху в Україні, залученню до занять фізичною культурою і спортом учнівської молоді.

    Олімпійський тиждень був насичений цікавими та різноманітними спортивними заходами:

 • «Юні Олімпійці» (2 класи)
 • «Веселі Олімпійці серед нас» (4 класи)
 • «Веселі Олімпійські старти» (3 класи)
 • «Малюкбол» (5-6,8 класи)
 • «Міні-футбол» (8 класи)

Протягом тижня з учнями 1-4 класів проводились фізичні руханки «Ми любимо спорт»

 Учителі фізичної культури та класні керівники провели конкурси та вікторини знавців історії Олімпійського руху.

Завершели Олімпійський тиждень Малі Олімпійські ігри для учнів 5-10 класів

Відбулися змагання з таких видів спорту:

- стрибки в довжину з розбігу;

- піднімання тулуба з положення лежачи за 1хвилину;

- згинання та розгинання рук в упорі лежачи;

- стрибки зі скакалкою за 1 хвилину;

- стрільба з ПГ;

- перетягування каната.

Посіли призові місця команди:

 • І місце – 8-Б клас
 • ІІ місце – 5-В та 6-А класи

Переможці отримали грамоти та призи.

Олімпійські ігри... Усесвітня демонстрація краси, мужності, випробування волі та характеру. Пам'ятаймо, у кожного є свого олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

 

19  лютого  у нашому закладі  був проведений квест «Козацькі розваги» приурочений Дню пам'яті героїв Небесної сотні, у якому взяли участь рій «Козачата» (молодша група)

Квест складався зі станцій: «Козацька фотосесія», «Справжні козачата», «Засоби захисту органів дихання  », «Розбирання і складання пістолета» та «Туристично-спортивна смуга перешкод» «Підручні засоби для транспортування» «Стрільба». На кожній станції учні отримували завдання та мали скласти ключове словосполучення. Діти активно відповідали на питання вікторини, хлопці продемонстрували свою силу та спритність під час змагань. Учні мали можливість проявити свою акторську майстерність та згадати все, що пов’язано з великою історичною епохою козацтва. У квесті взяв участь рій Соколи «Джура» (старша вікова група).

     

БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ: 29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ У БОЮ ПІД КРУТАМИ

         На Аскольдовій могилі

                                                                            Поховали їх –

Тридцять мучнів українців,

                                                                                         Славних, молодих….

    Як символічно звучать слова Павла Тичини, присвячені пам’яті загиблих у нерівному бою на залізничній станції Крути. Влучно кажуть: «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього».І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.

     29 січня у нашому закладі вшанували пам’ять Героїв Крут. Класні керівники провели виховні години, бесіди, уроки мужності на тему «Крути – за славу і честь України» з метою розкриття причини трагедії під Крутами, виховання поваги до історичного минулого своєї  країни, до борців за незалежність.  Педагогом -  організатором була оформлена інформаційна  дошка «Пам'ятаємо про КРУТИ»

    Проведення таких уроків мужності дає можливість формувати в учнів почуття  патріотизму, виховувати власну національну гідність,  гордість засвою Батьківщину та повагу до історії українського народу. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною.

  

7 грудня 120 років тому народилася українська художниця Катерина Білокур. Її роботи вразили Пабло Пікассо, критики називали її геніальною. В нашому закладі було оформлено експосицію картин народної майстрині «Доля виспівана в квітах». Були створені QR-коди  для перегляду фільмів Катерини Білокур «Гра Долі. Життя в обіймах квітів», «Картини Катерини Білокур»

        По класах було проведено виховні години, присвячені 120-річчю з Дня народження Катерини Білокур.

 

Військово – спортивні змагання «Ми роду козацького діти»

    4 грудня 2020 року в нашому навчальному закладі  було проведено військово – спортивні змагання «Ми роду козацького діти», присвячені 29 річниці  Збройних сил України. У змаганнях, які підготував учитель предмета "Захист Вітчизни" Коронський А.Л, брали участь збірні команди 10 -х та 11-х класів, Учасники команд продемонстрували свої знання, уміння зі стройової, вогневої, тактичної і фізичної підготовки, а також сильний характер, ерудицію та вишкіл. Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які загинули на Сході України.

     Як ведеться здавна, служба в армії розпочинається зі складання військової Присяги на вірність українському народу. Текст військової присяги зачитав випускник нашого закладу. Найцікавішими були такі конкурси:
      - Збирання ПМ та стрільба по цілях, що з'являються зненацька.

 • Спорядження магазина патронами на час.
 • Слідознавство
 • Силова смуга перешкод.
 • Одягання спорядження воїна АТО на час.

На закінчення свята збірна команда 11 – х класів, яка є командою «Джура» («Прикордонник») виконала пісню «Слава героям»

Директор ОЗО Залізко І.О. оголосила результати змагань та привітала переможця – збірну команду 11 – х класів.

      

   

  

 

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Наш заклад долучився до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду».

Педагог-організатор Нелеп О.Ю. оформила інформаційну дошку «Ми пам'ятаємо!»

Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці діти мали змогу переглянути книжкову виставку «Де б ти  не був – вшануй померлих від голоду!».  

          

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 21 листопада в нашому закладі  було проведенно ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави. 

     Педагог-організатор Нелеп О.Ю. для учнів 9-10 класів організувала зустріч за «круглим столом». Учасники виконали різноманітні вправи («Принципи гідності людини», «Лист Гідності», «Мікрофон відкритих думок», «Що таке свобда? », «Долоники свободи») та прослухали цікаву інформацію.Також, було оформлено шкільну дошку.

     Класні керівники провели години спілкування «Вільні творять майбутнє!», «Подорож у країну Прав» визначили значення слів “свобода та гідність”, долучились до хронології подій.

     Бібліотекар організувала тематичну книжкову виставку «Небесна сотня» у шкільній бібліотеці.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

    

Всесвітній день дитини

Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року –Конвенцію про права дитини.

       З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

      З нагоди Всесвітнього дня дитини в нашому закладі були проведені виховні години у 1-11 класах «Віддамо цей світ дитині».

       Педагог-організатор провела в 1-4  класах творчу роботу «Намалюй себе», вправи «Щастя», «Пошта казкових героїв», ігри «Ми схожі, ми відрізняємось», «Багато я», «Так чи ні».Також, було оформлено стенд «Ми-щасливі діти»

   

Щороку в нашому закладі святкують День учителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.

   2 жовтня свято розпочалося ще у вестибюлі школи, де на всіх чекав чудовий сюрприз. По дорозі до учительської всі бажаючі мали змогу ознайомитися із святковою  стіннівкою, яку  підготувала педагог-організатор Нелеп О.Ю., а у самій вчительській, панувала святкова атмосфера.Також, була оформлена чудова фотозона біля якої, всі мали змогу  сфотографуватися. Для учителів було проведенно розважальну програму Авіалайнер «Учительська доля».Учні та вчителі привітали всіх присутніх приємними піснями та танцювальними номерами.

   Атмосфера цього дня для всіх працівників закладу була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.

             

1 жовтня - ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

"Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.

Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів."

                                                                                                      І. О.Решетовська

    Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

   З цієї нагоди у нашомузакладі відбулися такі заходи:

- Акція « Дай руку ветерату»

Учні 8 – А класу разом з класним керівником Оглобенко Н.М  завітали до ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій Навроцького Т.А.

Привітали його та закупили необхідні продукти.

- Відбулися виховні години «Поспішайте творити добро», «Планета по імені Старість»

Учні 5-7 класів взяли участь у челенджі «Моя бабуся та дідусь – найкращі»         Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

         

 

1 жовтня День музики – це свято усіх музикантів та шанувальників музики.  Музика одна  з  прекрасних естетичних цінностей  людства.

 З нагоди цього свята вчитель музичного мистецтва Шубан М.М.та вчитель мистецтва Кайданюк А.А. оформили інформаційний стенд  «І музика торкається  душі».

  На уроках  були проведенні інформаційні хвилинки «Цікавинки з життя композиторів - класиків».

23 вересня 2020 року за результатами конкурсу поезії, віршів, творів "Історії Древнього Овруча" з нагоди 1074-річчя Овруча, відбулося нагородження переможців:

І місце

Мошківський Максим, 6-Б клас (powerbank)

ІІ місце

Шваб Аліна, 9-А клас (навушники)

ІІІ місце

Медведєв  Кирил, 6-Б клас (флешка)

Керівник:  Степанчук Г.О.

   

 

21 вересня 2020 року  в ОЗО "Овруцьку гімназію ім. Малишка" завітали представники ДП  "Овруцьке лісове господарство"  головний лісничий ДП "Овруцьке лісове господарство"Захарчук В.А та в.о. голова профкому Ясинська В.К., відповідно до наказу від 08.09.2020 року №31 відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу малюнків за темою "Плекайте ліс своїми руками".   Діти були нагороджені грошовими преміями та солодощами.

       

 

 

Щовесни,коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуємо пам’ять Шевченка

10 березня  2020 року  в нашому закладі пройшла тематична лінійка,присвячена вшануванню пам’яті Т. Шевченка. Лінійку підготували Сергійчук Н.Й.,вчитель зарубужної літератури та Степанчук Г.О., вчитель української мови та літератури.

Усі учні мали змогу пізнати Шевченка у паралелі із сучасністю, з трагічними подіями, які мали місце в державі. А також, прослухати вірші які, декламували учні (Жолонський Микола, Лозко Марія, Савчук Владислава)

Минають роки, спливають століття, а Т. Г. Шевченко залишається жити у нашій пам’яті.

   

   

 

21 лютого  – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  нашого закладу.

     21 лютого 2020 року вчителі української мови Горна О.В. та Ленко Н.В  з учнями 11-Б класу провели мовні змагання серед учнів 8-11 класів до Дня рідної мови. .
     Здобувачі освіти мали можливість випробувати себе в різних розділах мовознавства, як-от: лексикологія, орфографія, фразеологія та орфоепія.

      У кожному класі було визначено найкращого знавця рідної мови, який отримав сертифікат про підтвердження  високого рівня знань. Цей сертифікат зобов'язує вчителів української мови оцінити своїх учнів відповідно до рівня їхнії знань.

 -  Гуненко Н.А., вчитель української мови провела годину спілкування «Мова в наших серцях» з учнями 6-А та 7-А класів.
  - Залізко І.І., підготувала для учнів 5-Б класу інтелектуальну гру «Чарівна таємничість мови» та в 7-Б класі провела мовні змагання « Шануймо рідне слово»
  -  Для учнів 10- Б класу Бондаренко А.А., підготувала відеоролик «Лайфхак українською».

  - Клименко О.С., провела вікторину «Розквітай, рідна мово!» з учнями 10-А класу.

  - Степанчук Г.О., оформила дошку до Міжнародного Дня рідної мови  разом з учнями  Невгодівської філії, а також провела навчальний диктант «Плекаймо культуру мовлення!».

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

     

   

   

   

   

 

19 лютого члени літературної студії «Живе слово» та драматичний гурток під керівництвом вчителів (Степанчук Г.О.,Сергійчук Н.Й.) підготували літературно-музичну композицію «Ангели Пам'яті»,також виступили волонтери та учасники Революції Гідності Грищук Я.Я., Лукиша О.В. Хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.

  

  

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта «Скринька кохання» завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою.
       Учні 11-А класу та педагог-організатор привітали вчителів та учнів, даруючи їм частинку учнівського серця та теплоту душі. Протягом дня всі бажаючи мали змогу сфотографуватися біля святкової фотозони.

  День закоханих  це – свято чудес, яскравих  вражень і кохання.

  

  

   

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою поліпшення умов роботи в мережі Інтернет для кожного користувача, зокрема для дітей.
    ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» приєдналась до відзначення Дня безпечного Інтернету.  На початку дня всі учні та вчителі отримали інформаційну пам'ятку. Класні керівники провели бесіду «Правила безпечного Інтернету».
    Учні ознайомилися з поняттям «всесвітньої павутини» та запам'ятали основні правила безпечної роботи в глоюбальній мережі Інтернет.

    

20.02.2019 року відбулася педрада на тему: «Формування екологічної компетентності здобувачів освіти». Педраду було проведено у формі екологічного журналу «Еко».

Одна із сторінок журналу була рубрика «Журнал в журналі» «Екомайстер», де педагог-організатор Корець Оксана Василівна провела майстер-клас з оригамі. Під час якого педагоги познайомилися із поняттям апсайклінгу.

Апсайкланг у перекладі з англійської означає - переробку, вторинне використання.

Одні сприймають його як хоббі, інші як ремесло.

Так чи інакше цей оригінальний спосіб переробки сміття є творчим процесом.

Вчителі ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» із звичайного газетного паперу виготовили метликів-оригамі та дізналися багато нового про повторну переробку мукалатури.

   

   

 

День святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати  святкова «Пошта Амура», також, на початку дня, черговий клас (10-А) привітав вчителів зі святом сувенірами-закладками. Серед молодших учнів школи пройшов конкурс на кращу валентинку. Веселі забави, мелодійні пісні, цікава фотозона (яку виготовили учні 1-3 класів разом з вчителями) створили атмосферу радості й тепла. Сьогодні кожен  переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

День Соборності України

    22 січня – визначний день для української історії, адже саме в цей день ми відзначаємо річницю Дня соборності України. Цьогоріч відзначають 100-річчя підписання Акту злуки, документу про об'єднання УНР та ЗУНР. День соборності – уже визначне свято. Це єдність України, єність людей, єдність сердець. Саме тому школярі Овруцької гімназії долучились до щорічної акції «Ланцюг Єдності», та стали живим ланцюгом-символом єдності спочатку на подвір'ї школи, а потім приєдналися до міської акції-мітингу на площі Т.Шевченка.

   Також, в цей день в актовій залі Грищенко Г.А., вчитель історії, провела тематичну лінійку для 7-11 класів. На якій була представлена цікава та пізнавальна інформація про День соборності підкріплена медіафайлами та живим виступом учнів 8-Б класу.

   

   

   

 Проведені виховні заходи до Дня Святого Миколая

 17 грудня в 6-Б класі відбувся захист проекту «Азбука моралі. Милосердя». На годині спілкування «Відкрий своє серце для милосердя» учні презентували низку добрих справ. Шестикласники разом із класним керівником Залізко І.І. та батьками стали активними учасниками благодійних акцій «Назустріч мрії», «Допомога воїнам АТО»,  «Подаруй іграшку дитині», «Оздоблення великодній пасочок», «Долоньки милосердя», «Допомога родині однокласника».

   

   

 

 

 

 

 8 листопада 2018 року відбулася зустріч з підполковником ЗСУ Поліщуком Юрієм Миколайовичем, старшим науковис співробітником наукового центру  Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова. Гість ознайомив учнів 9-11 класів з умовами вступу до їхнього вищого навчального закладу. Вихованці гімназії мали змогу переглянути презентацію та відефільм "Життя Житомирського військового інституту". Учні, які виявили бажання вступити до цього навчального закладу, мали змогу отримати достатньо інформації,  особисто спілкуючись із представником Житомирського військового інституту підполковником Поліщуком Ю.М.

   

09.10.18 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбулася зустріч з провідним спеціалістом з питань сім'ї та молоді  Нікіфоровою Сніжаною Миколаївною на тему:"Організації, що захищають дітей та їх повноваження".

                                   

Інформація про проведені заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 року в Україні – геноциду Українського народу

 

Тематична лінійка з нагоди Дня української писемності та мови

09.11.18 в ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" пройшла тематична лінійка з нагоди Дня української писемності та мови для учнів 9-11 класів. На ній  діти переглянули пізнавальні відео із циклу "Лайфхак українською".  Також черговий клас підготував сценічний номер та хвилинку інформації, що дуже сподобалося  гімназистам.


 

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ - 2018

  8 листопада 2018 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбувся урочистий захід посвята в гімназисти під назвою "Гімназійне сузір'я". У цей день 53 учні п'ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши бути завжди чесним, справедливим; постійно вчитися; поважати один одного.

     Учнівські колективи показали свої здібності й таланти: танцювали, співали, декламували вірші, розказувати гуморески, демонстрували відео про шкільне життя, завершилося виконанням гімназійного гімну та традиційною церемонією куштування каші. Віднині п'ятикласники - справжні гімназисти, в їхніх руках - майбутнє нашого навчального закладу та цілої країни.

   

   

   

   

 

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ

           Традиційно у НВК проходить посвята в "однокашники", де п'ятикласників приймають у ряди гімназистів, що символізує їхній перехід із молодшої до старшої школи. Учні їдять кашу, яку приготували їм батьки, дізнаються про нові правила та обов'язки, дають урочисту обіцянку щодо виконання цих обов'язків.

  

  

  

  

 

ПАМ'ЯТАЄМО ПРО ГОЛОДОМОР

       28 листопада 2017 року проведено тематичну лінійку до 85-річчя з Дня пам'яті жертв голодомору.

https://rada.info/upload/users_files/06670569/3f6ad0621c730420fa5e2150543ac499.pptx

 

 

СВЯТО ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ

       Щороку проходить захоплююче свято ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ. Де 5-ти класники знайомляться з "жителями" цієї країни та їхніми законами і вступають в ряди ФДОУ. Найурочистіша мить є пов'язання галстуків-символів усіх кольорів веселки.

  

  

  

  

  

День Соборності України

22 січня 2018 року учні НВК долучилися до міського Ланцюга Єдності.

23 січня 2018 року проведено тематичну лінійку до Дня Соборності України

https://rada.info/upload/users_files/06670569/69cee253aa295eb5123e03ab8a98b5e9.ppt

 

 

День пам'яті Крут

30 січня у НВК проведено тематичну лінійку до Дня пам'яті Крут