Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!!! 

         В Овруцькому ліцеї ім. Малишка  продовжує працювати    "Школа для майбутніх першокласників". Вчителі, які будуть навчати майбутніх першокласників проводять інтегровані розвивальні заняття.
     Граючи, навчаємо й розвиваємо, допомагаємо адаптуватись до школи.
      Наступна зустріч
06 квітня 2024 року о 10.00 год в корпусі початкової школи. Запрошуємо всіх малят, які хочуть навчатися в нашому закладі освіти  до захоплюючої подорожі в шкільне життя. 
Для батьків проводяться консультативні зустрічі з адміністрацією закладу освіти та практичним психологом. 
                                                      
Довідки за телефоном: 0962227127

   

 

   Розпочався відбір кандидатів на навчання за денною формою до закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських у 2023 році.

       Кандидатами на навчання можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня 2022 року вступу виповниться 17 років.

      Для отримання більш детальної інформації необхідно звернутись до відділу поліції №1 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області за адресою: м. Овруч, вул. Богдана Хмельницького, 42 або за номерами телефону

096-443-03-30, 096-183-98-13.

 

 

 

До уваги здобувачів освіти!

Національна дитяча гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації - https://la-strada.org.ua/