Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Показові уроки 2022-2023 н.р.

15 листопада відбулася ранкова зустріч  на тему "Я вірю в силу доброти". Вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії Онищенко Н.І.

17 листопада відбувся показовий урок з української літератури на тему "Андрій Чайковський "За сестрою". Родинні цінності і патріотизм у творі". Вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії Гуненко Н.А.

23 листопада відбулася ранкова зустріч  на тему "Моя країна - Україна". Вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії, старший вчитель  Серьоженко І.А.

6 грудня відбувся показовий урок з математики на тему "Морська подорож до країни Математики". Вчительпочаткових класів спеціаліст І категорії, старший вчитель Серьоженко І.А.

6 грудня відбувся показовий урок з української мови  на тему "Особливостіорієнтування в ситуації спілкування в інтернет-просторі, зокрема в соцмережах". Вчитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії Клименко О.С.

13 грудня відбувся показовий урок з біології на тему "Птахи. Риси пристосованості до польоту". Вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Закусило А.А.

15 грудня відбувся показовий урок з інформатики на тему "Створення програм з графічним інтерфейсом". Вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Федюніна І.С.

15 грудня відбувся показовий урок з алгебри на тему "Застосування різних способів розкладання многочлена на множники". Вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель  Цалко Ж.Є.

19 грудня відбулася ранкова зустрічна тему "Святий Миколай йде до нас". Вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії, старший вчитель Семенчук К.В.

20 грудня відбувся показовий урок з історії на тему "Українська революція: здобутки і прорахунки Української Центральної Ради". Вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Гаращук С.В.