Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Учнівське самоврядування

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ 2022 - 2023 н.р.

СТАТУТ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 План роботи дитячого об'єднання "Веселкова країна" 
План занять Школи молодого лідера 2022-2023 н.р.
План засідань Президентської Ради на 2022-2023 н.р.
План роботи Президентської Ради на 2022-2023 н.р.

Склад комісій, які функціонують при міністерстві внутрішніх справ Президентської Ради
Склад Президентської Ради

  

                             

  

    

  

   

  


 

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"

    Зимовий час - це не тільки веселі свята, жваве катання з гірок, відчайдушна гра в сніжки, але і міцні морози з пронизливим вітром. Тому наше завдання - піклуватися про птахів, які зимують у нас та потребують допомоги.

Наш заклад долучився до акції «Годівничка». Її метою було переконати усіх у необхідності збереження різних видів зимуючих птахів; ознайомлення із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості; сприяти формуванню усвідомленого гуманного ставлення до птахів ,мотивація їх охорони; виховання поваги та бережливого ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці . Учнями закладу були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на території ліцею.

    Давайте разом турбуватися про птахів узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!

 

Засідання Школи молодого лідера

    19 листопада 2021 року Нелеп О. Ю., педагог-організатор, провела засідання з елементами тренінгу Школи молодого лідера на тему «Знай і виконуй». На ньому були присутні  учні з дитячого об’єднання «Веселкова країна». На учасників тренінгу очікували різноманітні вправи,відеоуроки «Правила дорожнього руху»
      Ці вправи та відеоперегляд фільму  допоможуть дітям розвивати увагу, спостережливість, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків, дотримуватися правил дорожнього руху, застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях.

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ 2021-2022  н.р.

СКЛАД КОМІСІЙ, ЯКІ ФУНКЦІОНУЮТЬ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ РАДИ

СКЛАД ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ РАДИ

План роботи дитячого об'єднання "Веселкова країна"(2021-2022н.р.)

План засідань Школи молодого лідера 2021-2022

 

Свято Веселкової країни

21.12.2021 року в ОЗО«Овруцької гімназії ім. Малишка» відбулася посвята прийому п'ятикласників  в члени дитячого  об’єднання Веселкова країна. Саме таку назву має дитяче об'єднання, яке діє в нашому закладі.

Тому з метою залучення учнів до самоврядування, виховання в них пізнавальних інтересів, виявлення активності в підготовці корисних справ, свят, конкурсів, змагань, згуртування класних колективів. Це об’єднання має свої закони, традиції, символіку й атрибути:символи з кольорами веселки, емблеми, девізи.
Але, звичайно, найважливішим є етап практичний, який включає проведення.

Педагог-організатор Нелеп О.Ю, для учнів 5-х класів підготувала святкову посвяту.  Всі члени дитячої організації Веселкової країни, підготували відео-привітання для 5-х класів. Також, кожен клас представив свою відео-презентацію шкільного  життя. На святі учні  проголосили урочисту обіцянку жителя Веселкової країни, після цього класні керівники та педагог-організатор вручили всім символи дитячого об΄єднання. На кінець свята всі разом заспівали  веселкову пісню.

      

 

 

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ 2020-2021  н.р.

План роботи ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2020-2021 н.р.)

ПЛАН ЗАСІДАНЬ ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2020-2021 н.р )

Склад ГПС (2020-2021 н.р.)

План роботи дитчого об'єднання "Веселкова країна"(2020-2021 н.р.)

План засідань Школи молодого лідера

Засідання Школи молодого лідера

    24 лютого 2020 року Нелеп О. Ю., педагог-організатор, провела засідання з елементами тренінгу Школи молодого лідера на тему «Дружба нас єднає». На ньому були присутні  учні з дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лідер». На учасників тренінгу очікували різноманітні вправи,повчальна легенда про дружбу та цікаве відео «Що таке дружба»
     
Ці вправи та відеоперегляд фільму  допоможуть дітям в подальшому бути достатньо товариськими, толерантними, дружніми та  відповідальними.   
      
Нехай дружба буде  найціннішим скарбом. Бережіть її, щоб ніякі проблеми чи негаразди не змогли її зломити.

 

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ 2019-2020  н.р.

План роботи ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2019-2020 н.р.)

ПЛАН ЗАСІДАНЬ ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2019-2020 н.р )

Склад ГПС (2019-2020 н.р.)

План роботи дитчого об'єднання "Веселкова країна"(2019-2020 н.р.)

Засідання Школи молодого лідера

15 жовтня 2019 року Нелеп О. Ю., педагог-організатор, провела засідання з елементами тренінгу Школи молодого лідера на тему «Молодіжне лідерство та його філософія». На ньому були присутні голова Гімназійної президентської служби разом з міністрами та учні з дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лідер». На учасників тренінгу очікували різноманітні цікаві вправи : «Автопортрет», «Таємний друг», «Дерево ідей», «Долоні дружби», «Зламаний автомобіль», «Колаж бажань».Ці вправи та завдання допоможуть дітям в подальшому бути достатньо товариськими, здатність здобувати високий рівень престижу та авторитету як особистості.

   

  

 

Засідання Школи молодого лідера

19.03.2019 Корець О. В., педагог-організатор, провела черговий тренінг Школи молодого лідера на тему «Вчимося бути толерантними».  На ньому були присутні голова Гімназійної президентської служби разом з міністрами та діти з дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лідер». На учасників тренінгу очікували різноманітні цікаві вправи, тести та завдання та опитувальники, що допомогли якнайкраще розкрити та вивчити цю складну тематику. На закінчення Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи провела з дітьми бесіду на тему «Небезпека булінгу».

   

   

Засідання Школи молодого лідера

25.01.2019 прошов черговий тренінг Школи молодого лідера. На якому члени дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лідер» та голова Гімназійної президентської служби разом з міністрами вивчали тему: «Конфлікт. Спілкування». На учасників тренінгу очікували різноманітні цікаві вправи, тести та завдання, що допомогли розкрити та вивчити цю тематику.

   

   

   


 

Тренінг Школи молодого лідера

   16.11.2018 прошов черговий тренінг Школи молодого лідера. На якому члени дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лелека» та голова Гімназійної президентської служби разом з міністрами вивчали тему: «Лідер-суспільство-право». На учасників тренінгу очікували різноманітні цікаві вправи, тести та завдання, що допомогли розкрити та вивчити цю тематику.

  

  

Заняття Школи молодого лідера

18.10.2018 в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка»18.10.2018 пройшло чергове заняття «Школи молодого лідера», на якому були представники гімназійної президентської служби, голови ради загонів та старости 5-10 класів.

На занятті, яке пройшло під гаслом «Назустріч майбутньому!», учні вивчали ази лідерства, дискутували на тему лідерських якостей, виконували цікаві вправи, тренінги, проходили різноманітні тести. На завершення тренінгу діти заповнили «Дерево ідей» своїми пропозиціями, як покращити роботу учнівського самоврядування в гімназії.

    

    

План роботи ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2018-2019 н.р.)

ПЛАН ЗАСІДАНЬ ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2018-2019 н.р І семестр)

Склад ГПС (2018-2019 н.р.)

План роботи дитчого об'єднання "Веселкова країна"(2018-2019 н.р.)

 

План роботи гімназійної президентської служби НВК (ІІ семестр 2017-2018 н.р.)

Структура гімназійного самоврядування (2017-2018 н.р.)

План роботи ГПС(2017-2018 н.р.)

План роботи дитчого об'єднання "Веселкова країна"(2017-2018 н.р.)