Обгрунтування технічний, якісних, кількісних характеристик закупівель товарів, робіт та послуг

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, розміру очікуваної вартості предмета закупівлі «Поточний ремонт укриття Овруцького ліцею ім. Малишка за адресою: вул. Франка, 7, м. Овруч, Коростенського району Житомирської області».

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Електрична енергія»

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Деревина  дровяна  непромислового  використання»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, розміру очікуваної вартості предмета закупівлі «Кейтерингові послуги за кодом CPV за ДК 021:2015 – 55520000-1 (Послуги з організації харчування дітей, учнів 1-11 –х класів, які навчаються в закладах загальної середньої освіти, що розташовані у зоні гарантованого добровільного відселення та не є потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи )»