Національно - патріотичне виховання

ВІЙСЬКОВО - СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

7 грудня 2023 року в нашому навчальному закладі було проведено військово – спортивні змагання «Ми роду козацького діти» до Дня Збройних сил України. У змаганнях, які підготував учитель предмета "Захист України" Купрейчук В.М, брали участь збірні команди 10 -х та 11-х класів. Учасники команд продемонстрували свої знання, уміння зі стройової, вогневої, тактичної і фізичної підготовки, а також сильний характер, ерудицію та вишкіл. Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
Найцікавішими були такі конкурси:
- Одягнутися на швидкість
- Фізична підготовка
- Знаки розрізнення
- Перенесення пораненого та накладання пов’язки на голову
- Слідознавство
- Силова смуга перешкод.
На військово-спортивне свято було запрошено начальника відділення рекрутингу та комплектування
І-го відділу Коростенського РТЦК та СП, капітана Устінову Ольгу Анатоліївну, яка виступила з вітальним словом.
Директор Залізко Ірина Олексіївна підвела підсумки та привітала переможців – збірну команду 11-их класів грамотою та солодким подарунком

ВІТАЄМО!!!

Рій «Соколи» (старша вікова група), яка посіла ІІІ призове місце в обласному онлайн-конкурсі «Відун»
Керівник: Мазур Артем Вікторович

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Головним завданням сьогодення є військово-патріотичне виховання дітей та молоді засобами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
    Військово-патріотичним відділом КЗПО «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради проведено ряд заходів:
    Влітку працівники відділу організували  «Методичний десант» до Овруцького ліцею імені Андрія Малишка, з метою підготовки рою «Соколи» до участі у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
У вересні провели семінар-нараду «про підведення підсумків гри «Сокіл» («Джура») у 2021-2022 навчальному році» для учнів гуртків та відповідальних за національно-патріотичне виховання при територіальних громадах.

Рій «Соколи» (старша вікова група) взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») в номінації «Впоряд» та посіли ІІ місце

Рій «Соколи» (старша вікова група) взяли участь в обласному онлайн-конкурсі «Відун» та вибороли ІІ місце

ВІТАЄМО!💙💛
Рій "Соколи", який взяв участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ "ЗДОБУТКИ КУРЕНЯ НА ПІДТРИМКУ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ" що пройшла у жовтні під гаслом «Здобутки куреня на підтримку Захисників і Захисниць України» та був нагороджений дипломом Українського державного центру🇺🇦 національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Рій «Соколи», який входить до курення імені Євгенія Сарнавського Овруцького ліцею імені Андрія Малишка, представляв Житомирську область у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2022: Карпатська Січ», який проходив з 17 по 25 серпня на Закарпатті керівник рою «Соколи» - викадач предмета «Захист України» Коронський Анатолій Леонідович. Цей етап носив фестивально – змагальний характер. Протягом тижня учасники випробовували себе на міцність у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних і патріотичних конкурсах, завдання на знання історії козацтва та рідного краю, таборування, туристичні естафети та інше. Наші «Соколи» (старша вікова категорія) показали найкращий майстер-клас у номінаціях «ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА», «БІВАК» (таборування), «ВПОРЯД» за що були нагороджені дипломами та грамотами. А групі прапороносців та почесній варт, які були неповторні зі стройового вишколу, в Меморіальному парку «Красне поле» біля Хуста оголосили подяку та вручили подарунки.

23 вересня 2022 року на засіданні сесії Овруцької міської ради відбулось нагородження вихованців Овруцького ліцею ім.А.Малишка за участь у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2022: Карпатська Січ». Тож бажаємо рою «Соколи» нових перемог, позитивного досвіду, змістовного вишколу та гарту, успішного отримання нових знань і здобуття нових вмінь та навичків у новому сезоні 2022 -2023 н.р.