Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Національно - патріотичне виховання

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Головним завданням сьогодення є військово-патріотичне виховання дітей та молоді засобами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
    Військово-патріотичним відділом КЗПО «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради проведено ряд заходів:
    Влітку працівники відділу організували  «Методичний десант» до Овруцького ліцею імені Андрія Малишка, з метою підготовки рою «Соколи» до участі у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
У вересні провели семінар-нараду «про підведення підсумків гри «Сокіл» («Джура») у 2021-2022 навчальному році» для учнів гуртків та відповідальних за національно-патріотичне виховання при територіальних громадах.

Рій «Соколи» (старша вікова група) взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») в номінації «Впоряд» та посіли ІІ місце

Рій «Соколи» (старша вікова група) взяли участь в обласному онлайн-конкурсі «Відун» та вибороли ІІ місце

ВІТАЄМО!💙💛
Рій "Соколи", який взяв участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ "ЗДОБУТКИ КУРЕНЯ НА ПІДТРИМКУ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ" що пройшла у жовтні під гаслом «Здобутки куреня на підтримку Захисників і Захисниць України» та був нагороджений дипломом Українського державного центру🇺🇦 національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Рій «Соколи», який входить до курення імені Євгенія Сарнавського Овруцького ліцею імені Андрія Малишка, представляв Житомирську область у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2022: Карпатська Січ», який проходив з 17 по 25 серпня на Закарпатті керівник рою «Соколи» - викадач предмета «Захист України» Коронський Анатолій Леонідович. Цей етап носив фестивально – змагальний характер. Протягом тижня учасники випробовували себе на міцність у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних і патріотичних конкурсах, завдання на знання історії козацтва та рідного краю, таборування, туристичні естафети та інше. Наші «Соколи» (старша вікова категорія) показали найкращий майстер-клас у номінаціях «ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА», «БІВАК» (таборування), «ВПОРЯД» за що були нагороджені дипломами та грамотами. А групі прапороносців та почесній варт, які були неповторні зі стройового вишколу, в Меморіальному парку «Красне поле» біля Хуста оголосили подяку та вручили подарунки.

23 вересня 2022 року на засіданні сесії Овруцької міської ради відбулось нагородження вихованців Овруцького ліцею ім.А.Малишка за участь у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура – 2022: Карпатська Січ». Тож бажаємо рою «Соколи» нових перемог, позитивного досвіду, змістовного вишколу та гарту, успішного отримання нових знань і здобуття нових вмінь та навичків у новому сезоні 2022 -2023 н.р.