З 18 по 24 вересня у школі пройшов тиждень протидії булінгу «Стоп булінг». Метою роботи вчителів було знайомство з поняттям «булінгу»,  його попередженням; виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвинути вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навиків відповідальної та безпечної поведінки.  Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг. Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

Психологічною службою проведена акція з учнями початкових класів «Долоньки допомоги», флешмоб «Ланцюг дружби», тренінгові заняття «Проблеми спілкування серед однолітків», надано пам’ятки- рекомендації для педагогічних працівників та батьківської громади на тему : «Як захистити себе від булінгу».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бондаренко А.А. провела тренінгові заняття з членами учнівського самоврядування «Булінг у підлітковому віці» (8-11класи). Класні керівники 5-11 класів протягом тижня провели години спілкування, інформаційні бесіди «СТОР булінг», «Конфлікти в учнівському середовищі», «Види булінгу».

Показовий урок з зарубіжної літератури в 6-Б класі

Дата створення: 09:03 04.12.2018

30 листопада вчитель методист, спеціаліст вищої категорії Сергійчук Н.Й. провела показовий урок з  зарубіжної літератури в 6-Б класі на тему "Чарльз Діккенс. “Різдвяна пісня у прозі”".

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Дата створення: 08:49 04.12.2018

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом в нашій гімназії черговий 8-Б клас, класний керівник Ленко Н.В., організував та провів соціальну акцію «Червона стрічка». Учні та педагоги закладу прикріпили червоні стрічки до свого одягу як символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста.

Свято Веселкової країни

Дата створення: 16:47 03.12.2018

29.11.18 у святково вбраному залі ОЗО «Овруцької гімназії ім. Малишка» відбулося свято прийому п'ятикласників в члени дитячого об’єднання Веселкова країна. На якому учні 5-их класів проголосили урочисту обіцянку жителя Веселкової країни, після цього восьмикласники пов’язали  юним школярам веселкові галстуки. Також, голови ради загонів 6-их та 7-их класів здали рапорти. На кінець свята всі разом заспівали веселкову пісню.

Показовий урок з фізики в 11 класі

Дата створення: 16:42 03.12.2018

29 листопада відбувся показовий урок з фізики в 11-Б класі на тему  « Магнітні властивості речовини. Діа-, пара- і феромагнетики. Застосування магнітних матеріалів. (Магнітний запис інформації. Вплив магнітного поля на живі організми)». Основною метою уроку було застосування фізичних навичок в житті та побуті людини. Учні показали свої навики дослідницької роботи, уміння проводити експерименти, аргументувати  та доводити власну думку. Вчитель фізики Никончук О.Г.

Засідання МАН

Дата створення: 16:36 03.12.2018

26 листопада відбулася  І установча конференція «Сходинками до пізнання Всесвіту».

Показовий урок з фізичного виховання в 11 класі

Дата створення: 16:30 03.12.2018

23 листопада відбувся показовий урок з фізичного виховання в 11-В класі на тему "Удосконалення технічної та практичної підготовки в грі волейбол". Вчитель фізичного виховання Гусар В.А.

Проведені заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 року

Дата створення: 15:40 23.11.2018

З нагоди 85-их роковин Голодомору 1932-1933 року в Україні – геноциду Українського народу в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» були проведені заходи:

Тренінг Школи молодого лідера

Дата створення: 08:58 21.11.2018

16.11.2018 прошов черговий тренінг Школи молодого лідера. На якому члени дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лелека» та голова Гімназійної президентської служби разом з міністрами вивчали тему: «Лідер-суспільство-право». На учасників тренінгу очікували різноманітні цікаві вправи, тести та завдання, що допомогли розкрити та вивчити цю тематику.

День толерантності

Дата створення: 09:53 16.11.2018

16 листопада Міжнародний день толерантності.