Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Новини

23 травня в Україні відзначають День Героїв

Дата створення: 15:27 25.05.2024

23 травня в Україні відзначають День Героїв

Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата створення: 15:22 25.05.2024

Навчання дітей правилам безпеки дорожнього руху, залишається одним із найважливіших завдань освіти. Тому необхідна повсякденна робота з дітьми щодо формування уявлень про важливість дотримання правил дорожнього руху. Щоб уберегти дитину від нещасних випадків у різних ситуаціях, необхідно навчити її безпечній поведінці.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Безпека в нашому житті»

Дата створення: 15:26 10.05.2024

         З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях  та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно - просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану  в закладі з 06 по 10 травня 2024 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Безпека в нашому житті»

"Я - ліцеїст"

Дата створення: 12:35 24.04.2024

18 квітня 2024 року в нашому закладі відбулося урочисте дійство під назвою "Я - ліцеїст" Яскравий виступ і незабутні враження подарували нам учні 7-х класів. Всі присутні в залі мали змогу не тільки насолоджуватися й пишатися виступами дітей. Кожен учень зумів продемонструвати свої таланти та здібності в різних стилях і жанрах. Ми переконані, що наші семикласники гідні звання «Ліцеїст»  Бажаємо нових перемог, здійснення мрій і високих рейтингів у навчанні!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

Дата створення: 12:28 24.04.2024

День Землі (22 квітня) - свято, що покликане об'єднати суспільство заради порятунку планети. На жаль, але екологічні проблеми, що постають перед нами, лише загострюються і не вирішуються так швидко, як хочеться нам.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

Дата створення: 12:20 23.04.2024

22 квітня 2024 року учні початкових класів Овруцького ліцею ім.Малишка разом з вчителями та вихователями ГПД долучились до святкування Міжнародного дня ЗЕМЛІ, популяризації ідей сталого розвитку. Оформлено тематичну вітальню в рекреації першого поверху. Проведено освітньо-виховні заходи: індивідуальні та творчі проєкти, дидактичні ігри, тематичні ранкові зустрічі, інтегровані уроки з метою підкреслення проблем екології, привернення уваги до потреби збереження природи та нагадування про те, що планета Земля – це наш дім, і ми всі маємо обов'язок берегти її ресурси.

"Школі майбутніх першокласників"

Дата створення: 12:11 22.04.2024

В Овруцькому ліцеї ім.Малишка підійшов до фіналу весняний перший етап адаптаційно-розвивальних підготовчих занять в Школі майбутніх першокласників. Суботня зустріч з малюками 20 квітня була присвячений Дню здоров’я. Під вмілим керівництвом вчителів Антонкової М.П., Жолудь Н.І., Лазарчук М.П. діти були залучені до активних занять щодо збереження життя та здоров’я. Це ранкова зустріч в дружньому колі, складання ланч боксів з корисною іжею в школу, цікава вистава на протипожежну тематику із залученням учнів 4-х класів, розвивальні вправи, рухливі ігри, дидактичні ігри, спортивні естафети. А допомагали діткам гратися та пізнавати мультиплікаційні герої Фіксики. Чекаємо на зустріч з майбутніми першокласниками в серпні місяці. До зустрічі.

«Школа майбутнього першокласника».

Дата створення: 11:51 15.04.2024

В Овруцькому ліцеї імені Андрія Малишка продуктивно працює «Школа майбутнього першокласника».

Зустріч учнів 11-х класів з представником військкомату капітаном Устіновою Ольгою Анатоліївною

Дата створення: 15:34 05.04.2024

4 квітня 2024 року в нашому закладі відбулася зустріч учнів 11-х класів з представником військкомату капітаном Устіновою Ольгою Анатоліївною.

"Школа для майбутніх першокласників"

Дата створення: 14:32 05.04.2024

З 16 березня 2024 року в Овруцькому ліцеї ім. Малишка  працює   "Школа для майбутніх першокласників". Вчителі, які будуть навчати майбутніх першокласників проводять інтегровані розвивальні заняття. Граючи, навчаємо й розвиваємо, допомагаємо адаптуватись до школи.