«Школа майбутнього першокласника».

В Овруцькому ліцеї імені Андрія Малишка продуктивно працює «Школа майбутнього першокласника».

12 квітня 2024 року відбулась чергова зустріч з майбутніми першокласниками, Для них проводились цікаві інтегровані навчально-ігрові заняття.

На заняттях з англійської мови під керівництвом Кондратчук Ю.О. діти ознайомлювались з новими словами та вчились рахувати. А допомагав їм в цьому «гість із Англії» котик Мюллі. Було весело і цікаво.

В рамках інтегрованого заняття, вихователь ГПД Комлик Т.С. разом зі своїми вихованцями, учнями 4-х класів, показали цікаву лялькову виставу.

Вчителі початкових класів разом з дітьми напружено готувалися до навчання в 1 класі. готували руку дитини до письма в школі, розвивали зв'язне мовлення, графічні навички.

Малюки залюбки граючись, навчаються та розвиваються.