Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Новини

Заняття про ризики від мін та інших вибухонебезпечних залишків війни (спеціалісти Данської ради у справах біженців (DRC) )

Дата створення: 15:26 25.03.2024

Знання про ризики від мін та інших вибухонебезпечних залишків війни можуть врятувати життя.

Тренінг з особистої безпеки для дівчат підлітків від ГО "Фонд Маша"

Дата створення: 15:19 25.03.2024

22.03.2024 року в нашому закладі проходив тренінг з особистої безпеки для дівчат підлітків від ГО "Фонд Маша"

22 березня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ (МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОДИ)

Дата створення: 15:20 22.03.2024

22 березня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНИХ РЕСУРСІВ (МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОДИ)

ПОЕТИЧНИЙ ЧЕЛЕНДЖ

Дата створення: 11:40 21.03.2024

21 березня - Всесвітній день поезії Всесві́тній день пое́зії — свято, яке відзначається щороку 21 березня. Встановлено 1999 року ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО. Вперше відзначено 21 березня 2000 року. Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини. В українців - це мир, суверенність нашої держави, любов до рідної мови, подяка ЗСУ, які боронять нашу країну від агресора. 

Інформування щодо мінної безпеки

Дата створення: 16:49 18.03.2024

Інформування щодо мінної безпеки 18 березня 2024 року спеціалісти Данської ради у справах біженців (DRC) провели заняття для учнів 1-11 класів нашого закладу. Інструктори з інформування про мінну небезпеку розповіли про головні правила поведінки на замінованій території, а також ознайомили здобувачів із алгоритмом дій у разі виявлення боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

Зустріч учнів 9-11 класів з викладачами Житомирського агротехнічного фахового коледжу та Державного податкового університету ННУ права міста Ірпінь.

Дата створення: 12:43 18.03.2024

     Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників нашого ліцею - це завжди проблема номер один. З метою профорієнтації, активізації здобувачів освіти, формування в них прагнення до самостійного вибору професії в нашому закладі відбулася зустріч учнів 9-11 класів з викладачами Житомирського агротехнічного фахового коледжу та Державного податкового університету ННУ права міста Ірпінь. Адміністрація Державного податкового університету та адміністрація нашого закладу уклали угоду про співпрацю.  Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.

Семінар по адаптації 5-х класів

Дата створення: 12:06 13.12.2023

12 грудня 2023 року відповідно до річного плану ліцею відбувся семінар  «Шляхи сприяння успішній адаптації п’ятикласників до нових умов освітнього простору у НУШ». Мета семінару: сприяти успішній адаптації п’ятикласників до нових умов освітнього простору, згуртування класного колективу, підвищення навчальної мотивації  в умовах НУШ, попередження та профілактика булінгу. Для емоційного налаштування на плідну робота , створення сприятливої атмосфери та психоемоційного комфорту на початку семінару психологічна служба провела із учасниками психологічні хвилинки.

ВІЙСЬКОВО - СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата створення: 20:08 07.12.2023

   7 грудня 2023 року в нашому навчальному закладі було проведено військово – спортивні змагання «Ми роду козацького діти» до Дня Збройних сил України. У змаганнях, які підготував учитель предмета "Захист України" Купрейчук В.М, брали участь збірні команди 10 -х та 11-х класів. Учасники команд продемонстрували свої знання, уміння зі стройової, вогневої, тактичної і фізичної підготовки, а також сильний характер, ерудицію та вишкіл. Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України Найцікавішими були такі конкурси: - Одягнутися на швидкість - Фізична підготовка - Знаки розрізнення - Перенесення пораненого та накладання пов’язки на голову - Слідознавство - Силова смуга перешкод. На військово-спортивне свято було запрошено начальника відділення рекрутингу та комплектування І-го відділу Коростенського РТЦК та СП, капітана Устінову Ольгу Анатоліївну, яка виступила з вітальним словом. Директор Залізко Ірина Олексіївна підвела підсумки та привітала переможців – збірну команду 11-их класів грамотою та солодким подарунком.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ "ОЙ, ХУСТИНА, ХУСТИНОЧКА!"

Дата створення: 18:35 07.12.2023

    7 грудня 2023 року, наш заклад долучився до акції «Ой, хустина, хустиночка!» Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Усі дівчата та педагогині нашого закладу зробили гарні фотографії з українськими хустинами.     Також, були проведені заходи: