"Школі майбутніх першокласників"

В Овруцькому ліцеї ім.Малишка підійшов до фіналу весняний перший етап адаптаційно-розвивальних підготовчих занять в Школі майбутніх першокласників. Суботня зустріч з малюками 20 квітня була присвячений Дню здоров’я. Під вмілим керівництвом вчителів Антонкової М.П., Жолудь Н.І., Лазарчук М.П. діти були залучені до активних занять щодо збереження життя та здоров’я. Це ранкова зустріч в дружньому колі, складання ланч боксів з корисною іжею в школу, цікава вистава на протипожежну тематику із залученням учнів 4-х класів, розвивальні вправи, рухливі ігри, дидактичні ігри, спортивні естафети. А допомагали діткам гратися та пізнавати мультиплікаційні герої Фіксики. Чекаємо на зустріч з майбутніми першокласниками в серпні місяці. До зустрічі.