Новини
Урочисте покладання квітів з нагоди Дня захисника України
Дата створення: 11:45 17.10.2018
12.10.18 голови ради загонів, що носять імена героїв-воїнів АТО Ю. Сірика та Є. Сарнавського, воїна-афганця В. Кректуна разом з гімназійною президентською службою та міським головою І.Я. Корудом, представниками районної ради, спілкою ветеранів АТО, представниками українського козацтва поклали квіти до меморіальних дощок на честь випускників школи, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України.
Спортивне змагання "Козацькі розваги" до Дня захистника України
Дата створення: 15:10 16.10.2018
12.10.2018 року в спортзалі ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» до Дня захисника України відбулося спортивне свято «Козацькі розваги». Змагання проходили між збірними командами 8-х та 9-х класів. Хлопці та дівчата співали патріотичних пісень, «варили» куліш, перевірили свою швидкість та вправність у ряді цікавих та пізнавальних конкурсів. За підсумками суддів – перемогла дужба!
Зустріч з провідним спеціалістом з питань сім'ї та молоді
Дата створення: 13:32 09.10.2018
09.10.18 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбулася зустріч з провідним спеціалістом з питань сім'ї та молоді Нікіфоровою Сніжаною Миколаївною на тему:"Організації, що захищають дітей та їх повноваження".
Дата створення: 10:23 09.10.2018
05.10.18 року в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» з нагоди Дня працівників освіти було проведено цікаві і неповторні заходи,на яких учні та вчителі продемонстрували свої компетентності, творчість та креативність:
Дата створення: 21:28 03.10.2018
З нагоди Дня міста ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» долучився до святкових заходів.
Дата створення: 21:23 03.10.2018
У рамках святкування Міжнародного Дня Миру в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» було проведено Всеукраїнськуакцію «Голуб миру».
Зустріч з представниками Німеччини
Дата створення: 15:47 03.10.2018
2 жовтня 2018 року відбулася зустріч гімназистів з представниками Німеччини, мером міста Oberndorf (Niedersachsen) Detlef Horeis та його колегами з метою налагодження дружніх відносин між учнями ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" та учнями міста Oberndorf.
Дата створення: 14:37 10.05.2017