Дата створення: 13:27 25.02.2020

21 лютого  – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Засідання Школи молодого лідера

Дата створення: 09:38 25.02.2020

Засідання МК вчителів початкових класів

Дата створення: 10:48 21.02.2020

14 лютого відбулося засідання МК вчителів початкових класів ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка». Це обмін досвідом,   практичними напрацюваннями колег, це крок до вдосконалення своїх професійних можливостей, це творчий пошук, це спільне вирішення нагальних проблем сьогодення на шляху реформування національної освіти.

АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ

Дата створення: 15:48 20.02.2020

19 лютого члени літературної студії «Живе слово» та драматичний гурток під керівництвом вчителів (Степанчук Г.О.,Сергійчук Н.Й.) підготували літературно-музичну композицію «Ангели Пам'яті»,також виступили волонтери та учасники Революції Гідності Грищук Я.Я., Лукиша О.В. Хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.

Педагогічна рада

Дата створення: 09:21 20.02.2020

19 лютого відбувала педагогічна рада на тему "Формування  мотиваційної сфери в умовах реформування національної освіти." Заступник з навчально-виховної роботи Башинська Л.І.

День Святого Валентина

Дата створення: 14:43 14.02.2020

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

День безпечного Інтернету

Дата створення: 12:52 14.02.2020

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою поліпшення умов роботи в мережі Інтернет для кожного користувача, зокрема для дітей.     ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» приєдналась до відзначення Дня безпечного Інтернету.  На початку дня всі учні та вчителі отримали інформаційну пам'ятку. Класні керівники провели бесіду «Правила безпечного Інтернету».     Учні ознайомилися з поняттям «всесвітньої павутини» та запам'ятали основні правила безпечної роботи в глоюбальній мережі Інтернет.

Овруччина колядує

Дата створення: 14:02 17.01.2020

8 січня відбувся міський фестиваль колядок та щедрівок "Овруччина колядує". Члени драматичного гуртка (керівник Сергійчук Н.Й.), вокального гуртка (керівник Шубан М.М.) та члени літературної студія "Живе слово" (керівник Степанчук Г.О.) підготували різдвяне дійство. У номінації "Вертеп" драмгуртківці зайняли ІІІ призове місце.

Краща Новорічна ялинка

Дата створення: 13:56 17.01.2020

Наш заклад брав участь у міському конкурсі на кращу Новорічну ялинку та зайняв І призове місце.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Дата створення: 09:12 23.12.2019

Найулюбленіше свято, якого чекає  вся  дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес.       Саме 19 грудня в нашому навчальному закладі відбулася акція  до Дня Миколая Чудотворця, яку підготували учні 10-А класу та класний керівник Клименко О.В.       Також, для учнів гімназії  приготували привітання  педагог-організатор  Нелеп О.Ю.,соціальний педагог Терешко О.П. Святий Миколай  привітав учнів 1-4 класів зі святом,а також  всі разом потанцювали веселий танок.         Ну, і звичайно ж , не обійшлося без солодких подарунків  від Миколая.