Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Новини

День Святого Миколая

Дата створення: 08:56 22.12.2020

День Святого Миколая

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата створення: 14:39 15.12.2020

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» мета якої  привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї , щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми. Психологічною службою ОЗО були проведені ряд годин спілкування : «Скажи насиллю НІ», «Вчимося бути толерантними», «Ми – за дружбу». Для здобувачів освіти була оформлена інформаційна дошка та роздані буклети – пам’ятки із постерами.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата створення: 08:16 03.12.2020

Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу психологічною службою  ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» були проведені низка заходів, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.  У школі були розміщені  плакати та інформаційні стенди відповідної тематики . Серед здобувачів освіти 8- 11 класів були роздані  мотиваційні  постери з інформацією на дану тематику. Також  всі  мали можливість просканувавши Q – код переглянути фільм «Коротко про головне. Скажемо СНІДу  - ні».

Посвята в гімназисти

Дата створення: 10:11 27.11.2020

День української мови та писемності

Дата створення: 10:21 10.11.2020

Мова – надбання предків, наше багатство. Про це ми повинні пам’ятати кожного дня.

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація здобувачів освіти паралелі 5 класів до навчання в середній школі»

Дата створення: 10:16 20.10.2020

         19 жовтня 2020 року в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему: «Адаптація здобувачів освіти паралелі 5 класів до навчання в середній школі» Метою консиліуму було об’єднання зусиль усіх учасників освітнього процесу, зацікавлених в успішному навчанні й повноцінному розвитку п’ятикласників, координація спільних дій щодо успішного навчання, повноцінного розвитку учнів та подолання їх дезадаптації. На підставі моніторингових досліджень, підсумків спостережень за пізнавальною активністю учнів та вивчення їх індивідуальних особливостей практичним психологом Шадурою І.Є. та соціальним педагогом Барановською О. П. було проаналізовано рівень шкільної тривожності дітей, вивчено міжособистісні та міжгрупові відносини у класних колективах, також було проведено оцінку рівня шкільної адаптації на початку навчання в гімназії. Вчителям було надано загальні рекомендації  щодо взаємодії з класними колективами та індивідуальні рекомендації щодо співпраці з окремими учнями, а також надані рекомендації і для батьків. До участі в консиліумі були залучені вчителі-предметники, які викладають у паралелі  5-их класів та вчителі початкових класів, що випустили своїх учнів з початкової школи. Вироблені спільні рекомендації, які дозволять п`ятикласникам пройти процес адаптації, пов`язаний з новими умовами праці, вимогами вчителів, навчальним навантаженням.

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

Дата створення: 10:21 16.10.2020

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

Вшанування пам'яті

Дата створення: 13:10 18.09.2020

Щодня, у боротьбі з ворожими загарбниками, Україна втрачає своїх синів. Кожен, з загиблих воїнів, залишиться у нашій пам'яті, вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців.

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дата створення: 09:52 03.09.2020

Цьогоріч День знань пройшов без традиційних лінійок та гучних святкувань. Через пандемію коронавірусу свято першого дзвоника в школах замінили на альтернативні формати, які дозволяють уникнути скупчення дітей.

Вітаємо випускників 2020

Дата створення: 08:33 06.08.2020

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ 2020