Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу психологічною службою  ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» були проведені низка заходів, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.  У школі були розміщені  плакати та інформаційні стенди відповідної тематики . Серед здобувачів освіти 8- 11 класів були роздані  мотиваційні  постери з інформацією на дану тематику. Також  всі  мали можливість просканувавши Q – код переглянути фільм «Коротко про головне. Скажемо СНІДу  - ні».