Психологічна служба

кольоровий тиждень толерантності

До уваги здобувачів освіти!

Національна дитяча гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації - https://la-strada.org.ua/

Поради батькам: «Як розпланувати день і чим зайняти дітей під час карантину»

ВПРАВИ ДЛЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЕМОЦІЙНОГО СТАНУ

З ЯКИМИ ПИТАННЯМИ УЧНІ МОЖУТЬ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПСИХОЛОГА

Труднощі в навчанні.Деякіучнівчаться не так добре, як їмхотілося б. Причин тому може бути маса. Наприклад, не дуже хороша пам'ятьаборозсіянаувагачивідсутністьбажання, а може бути проблеми зучителем і нерозуміння, навіщо все цевзагаліпотрібно. На консультації ми спробуємовизначити,в чому причина і яким чином цевиправити, іншими словами спробуємознайти, що і як необхіднорозвивати, щобвчитисякраще.

Взаємини у класі.Є люди, які запросто знаходять контакт з іншими, легко спілкуються в будь-який, навітьнезнайомійкомпанії, а є такі, яким складно знайомитися, складно будуватихорошівзаємини,знаходитидрузів і просто відчуватисебе легко і вільно вкласі. За допомогою психолога можназнайтиспособи іособистіресурси, вивчитиприйоми для побудовигармонійнихвідносин злюдьми у найрізноманітнішихситуаціях.

Взаємовідносини з батьками. Іноді буває так, що губляться спільна мова і теплі відносини з нашими найближчимилюдьми - батьками. Конфлікти, сварки, непорозуміння - такаситуаціявсім'їзазвичайприносить біль і дітям, і батькам. Деякізнаходять шляхи вирішення, а іншимцезробитидоситьважко. Психолог розповість вам про те, як навчитисябудуватиновівідносини з батьками і навчитисярозумітиїх, і як зробити так, щоб і батьки розуміли і приймали вас.

Самопізнання і саморозвиток.Наше життя настільки цікаве і багатогранне, що постійно ставить перед нами масу завдань.Багато з них потребують неабияких зусиль і розвитку в собі самих різноманітних особистіснихякостей, навичок і вмінь. Можна розвиватинавичкилідерстваабонавичкиведеннясуперечки,логічнемислення, читворчіздібності. Поліпшувати свою пам'ять, увагу, уяву. Можнанавчитисякеруватисвоїмжиттям, ставитицілі й ефективнодосягатиїх. Психолог - людина, яка володієтехнологієюрозвитку тих чиіншихякостей, навичок і умінь і з задоволеннямподілитьсяцієютехнологією з вами.

КОЛИ БАТЬКАМ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПСИХОЛОГА?

Багатоучніввиявляютьособливостіповедінки та труднощі у навчанні, щовказують на наявністькритичноїситуації. І все ж, більшістьбатьків не поспішаютьзвертатися по допомогу, кажучисобі, щоцевсьоголишеетап і дитинапереростейого. На той час, коли батьки впершезвертаються до психолога в пошукахдопомоги, ситуаціязазвичайвжедосить складна, як для дитини, так і для батьків. Ми радимо Вам недоводитиситуацію до критичної. І якщо у Вас виниклипобоюванняабосумніви з приводу поведінки,спілкування, навчанняабоемоційного стану вашоїдитини - зверніться по допомогу до психолога НВК.

Чим можедопомогти Вам психолог?

• Вислухати Вас, шанобливоставлячись до Ваших почуттів, думок, життєвихцінностей.

• Відповісти на Вашіпитання.

• Допомогтиадаптуватися до тих обставин, якіВи не можете змінити.

• Подивитися на проблему з іншої точки зору, шукати разом з Вами їїрішення,приділившицьомупроцесу, стільки часу, скільки буде потрібно.

• Знайтивнутрішнісили, якііноді не просто відшукатисамостійно.