День знань

Розквітають посмішки навколо,
Радісно луна веселий сміх.
Це-моя найкраща школа
Зустрічає школярів своїх.
Такими рядками розпочалось традиційне свято Першого дзвоника в ОЗО «Овруцькій гімназії ім.Малишка».В цей урочистий день лунали привітання в адресу схвильованих першокласників,сповнених прагнень і надій одинадцятикласників,шановних вчителів,батьків та всієї великої дружньої родини.
Директор гімназії Залізко І.О привітала всіх з чудовим святом Днем знань,побажала всім учням,батькам,вчителям міцного здоров'я, наполегливості та успіху.
На урочисту лінійку до учнів,вчителів та батьків завітав міський голова  Коруд І.Я .
Іван Ярославович побажав учням безмежної жаги до знань,міцного здоров'я,а також провести навчальний рік цікаво та плідно.
Зі словами для привітань до усіх присутніх звернувся перший заступник директора ДП «Овруцький лісгосп» Захарчук В.А.
Розпочався новий навчальний рік першим уроком,тематика якого відповідала принципам національно-патріотичного виховання. Бондаренко А.А відвідала перші уроки на такі теми:
5-А клас «Моя Україно!Ти мати єдина на всі покоління й віки»
6-А клас «Толерантність та взаємоповага як запорука мирного співіснування"
6-Б клас «Усі ми різні,усі ми рівні»
11-Б клас «Я одинадцятикласник та творець своєї долі»