ОЗО "Овруцька гімназія ім. Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

Новини

 І установча конференція МАН

Дата створення: 11:44 11.11.2019

7 листопада 2019 року відбулося  І установча конференція  «Сходинками до пізнання Всесвіту». 

Посвята в гімназисти

Дата створення: 09:34 27.10.2019

       Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання п’ятикласників швидко минули і, як винагорода за напружену працю,25 жовтня 2019 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбувся урочистий захід під назвою "Посвята в гімназисти". У цей день 49 учнів п'ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши бути завжди чесним, справедливим; постійно вчитися; поважати один одного.      Зі словами привітання та найкращими побажаннями виступила директор гімназії Залізко Ірина Олексіївна, та  вручила учням «Посвідчення п’ятикласника»

Засідання з профілактики правопорушень

Дата створення: 12:10 25.10.2019

        23 жовтня 2019 в рамках місячника «Бережи мене мій законе» в ОЗО «Овруцька гімназія ім.. Малишка» було проведено засідання з профілактики правопорушень з дітьми з девіантною поведінкою. На дане засідання були запрошені : Якимчук Юрій Анатолійович  - старший інспектор з ювенального сектору превенції Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП  , Бурикін Павло Сергійович – старший інспектор , дільничний офіцер поліції Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП, Мороз  Євгеній Миколайович  - інспектор сектору з реагування патрульної поліції  Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП   та Куліш Олександр Олексійович – начальник реагування сектору патрульної поліції  Овруцького відділення  поліції  Коростенського  ГУНП  .  З дітьми була проведена профілактична бесіда, в ході якої розглядалися питання прав і обов’язків учнів під час навчального процесу  та поза межами школи. Особлива увага зверталася на  профілактику шкідливих звичок, поводження в конфліктних ситуаціях. Діти також були ознайомлені із відповідальністю , яку несуть учні в разі скоєння різних видів правопорушень.

Засідання Школи молодого лідера

Дата створення: 12:41 17.10.2019

Засідання Школи молодого лідера

Всеукраїнська дитяча гра «Сокіл»(«Джура»)

Дата створення: 12:38 17.10.2019

12 жовтня 2019 року команда «Соколи» взяла участь в першому етапі  Всеукраїнської дитячої гри «Сокіл»(«Джура») за напрямком «Джура-прикордонник».Прийняли участь в творчому конкурсі «Ватра» та зайняли призове І місце в номінації «Впоряд».

День захисника України

Дата створення: 13:53 11.10.2019

 

Добрі та веселі наші вчителі

Дата створення: 09:58 08.10.2019

       Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися. 4 жовтня в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічав черговий 8-А клас із чудовим сюрпризом, також по школі лунала чудова музика. По дорозі до вчительської вчителі мали змогу ознайомитися із святковою  стіннівкою, яку  підготували учні та педагог-організатор, а у самій вчительській, панувала святкова атмосфера. Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом «Добрі та веселі наші вчителі»       Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття.

Всеукраїнський урок доброти

Дата створення: 09:55 08.10.2019

02-04 жовтня 2019 року у ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» був проведений Всеукраїнський урок доброти, який присвячений гуманному та відповідальному ставленню до тварин.

День людей похилого віку

Дата створення: 11:16 07.10.2019

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня. В рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка»  пройшла акція «Добром забуте серце обігрійте». Учні закладу завітали до ветерана  освітянської праці з привітаннями та гостинцями. Класними керівниками проведені бесіди та виховні години на тему: «Шануймо старість».

Міжнародний день миру

Дата створення: 14:14 24.09.2019

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир – це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.