Міжнародний день миру

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир – це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.

Учні нашої гімназії з радістю приєднались  до цієї акції.
20 вересня  ми провели флеш-моб "Ми за мир!". На подвір'ї школи ми створили живого голуба єднання.  Загальновідомим символом миру є голуб, тому символічно, що саме цей символ виготовляли учні школи на виховних годинах протягом тижня. Діти створювали «Хмаринку миру» та «Сонце миру і радості».Під час перерви разом з педагогом-організатором створювали «Карту миру»

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.