День цивільного захисту

17 травня 2019 року в ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» пройшов «День цивільного захисту».

О 10:40 начальник штабу Башинська Л.І. подала сигнал «Увага всім!», після чого розпочалася евакуація учнів, педагогів та технічного персоналу з приміщень ОЗО. Заступник начальника штабу ЦЗ Коронського А.Л. прозвітував про кількість евакуйованих учнів,  педагогів та технічного персоналу закладу НЦЗН начальнику штаба ЦЗ ОЗО Залізко І.О.

Після цього всі учні, педагоги та технічний персонал діяли із зазделегідь визначеним планом:

- Дзвінок у службу порятунку «103», виклик ДСНС Овруцького району.

- Імітація гасіння пожежі на подвір’ї освітнього закладу та евакуація з ІІ поверху вчителя фізичної культури Помінчука С.І. працівниками ДСНС.

- Показові виступи:

1) біг по лабіринту, переправа по вірьовці за допомогою туристичних систем,  надання умовному потерпілому домедичної допомоги (штучна вентиляція легень,  перенесення  потерпілого на ношах);

2) проведення серцево-легеневої реанімації;

3) надання домедичної допомоги при травмах.

- Одягання індивідуальних засобів захисту  старшокласниками ОЗО, ознайомлення з пожежним автомобілем.

На закінчення цього дня дл учнів 5-11 класів було показано відеофільм «Якщо ви опинились в зоні масових заворушень.» Також здобувачі освіти о знайомилися зі списком телефонів служб термінового виклику.