Свято Останнього дзвоника -2021 в початковій школі

Свято Останнього дзвоника -2021 в початковій школі.

11 червня в нашому закладі відбулося привітання учнів початкової школи зі святом Останнього дзвоника, де діти разом з класним керівником яскраво та цікаво відсвяткували останній навчальний день у форматі прощальної виховної години «Останній дзвоник». Діти із задоволенням співали пісні, танцювали, написали свої мрії на власноруч виготовлених дзвіночках та давали відповіді на запитання вікторини.

До кожного класного колективу завітала директор Залізко Ірина Олексіївна, яка вручила грамоти, подяки та привіталав всіх із закінченням навчального року. Все пройшло цікаво, весело, креативно. Учні отримали безліч неймовірних вражень, емоцій, позитиву.

Бажаємо всім школярам нових звершень, мрій та веселого і змістовного літнього відпочинку.