«Безпечна дорога додому»

21 травня наш заклад приєднався до проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому», який включав у себе  заходи щодо формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях. Різноманітною за змістом і формою була проведена профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму.

Класними керівниками були проведені хвилинки безпеки та єдиний урок «Безпечна дорога додому».  Під час цих заходів учителі використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми, такі як: перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок,  інсценізації, виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини, тренінгові вправи.

Педагог – організатор оформила  виставку-огляд «Безпека на дорозі»

Усі проведені заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед дітей та молоді.