Методичне об'єднання класних керівників

13. 11.18 відбулося засідання МО класних керівників на тему: «Особливості роботи класного керівника з правового виховання учнів». Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, розповіла про організацію системи профілактичної роботи класних керівників щодо попередження правопорушень серед дітей, також підвела підсумки місячника правовиховної  роботи «Бережи мене мій законе». Никончук О.Г., класний керівник 7-А класу виступила на тему: «Проблеми підліткового віку». Про особливості правового виховання молодших школярів, формування в учнів соціальної компетентності розповіла Петрук В.В., класний керівник 2-Б класу. Також практичний психолог, Шадура І.Є,  розповіла про психологічний супровід важковиховуваних учнів.