День Соборності України

22 січня – визначний день для української історії, адже саме в цей день ми відзначаємо річницю Дня соборності України. Цьогоріч відзначають 100-річчя підписання Акту злуки, документу про об'єднання УНР та ЗУНР. День соборності – уже визначне свято. Це єдність України, єність людей, єдність сердець. Саме тому школярі Овруцької гімназії долучились до щорічної акції «Ланцюг Єдності», та стали живим ланцюгом-символом єдності спочатку на подвір'ї школи, а потім приєдналися до міської акції-мітингу на площі Т.Шевченка.

Також, в цей день в актовій залі Грищенко Г.А., вчитель історії, провела тематичну лінійку для 7-11 класів. На якій була представлена цікава та пізнавальна інформація про День соборності підкріплена медіафайлами та живим виступом учнів 8-Б класу.