Засідання МК класних керівників

13. 11.19 відбулося ІІ засідання МК класних керівників на тему: «Педагогіка співпраці соціально-психологічної служби з класними керівниками». Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, розповіла про організацію системи профілактичної роботи класних керівників щодо попередження правопорушень серед дітей, також підвела підсумки місячника правовиховної  роботи «Бережи мене, мій законе». Корженко І.М., класний керівник 9-А класу виступила на тему: «Профілактика і попередження асоціальної поведінки учнів». Як ефективно діяти вчителю у критичній ситуації розповіла Шадура І.Є., практичний психолог.
       Соціальний педагог Терешко О.П.,  розповіла про роботу ради з профілактики правопорушень. Також, на засідані медодичної комісії класних керівників виступила директор гімназії Залізко І.О.