ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ «СТОП БУЛІНГ»

З 18 по 22 вересня у школі пройшов тиждень протидії булінгу «Стоп булінг». Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту. Психологічною службою проведена акція «Ми проти булінгу», оформлено інформаційний стенд «Протидія булінгу», флешмоб «Рух без булінгу», надано пам’ятки- рекомендації для педагогічних працівників та батьківської громади на тему : «Як захистити себе від булінгу».
       Заступник директора з виховної роботи Бондаренко А.А. провела тренінгові заняття з членами учнівського самоврядування «Проблема шкільного булінгу серед підлітків» (8-11 класи). Педагог-організатор провела челендж серед учнів 5-6 класів «Зупинимо булінг разом!» Також, класні керівники 5-11 класів провели години спілкування «Булінг: міфи та реальність», «Не допускай насилля над ближнім», «Допоможи другу»