ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Навчання дітей правилам безпеки дорожнього руху,  залишається одним із найважливіших завдань освіти. Тому необхідна повсякденна робота з дітьми щодо формування уявлень про важливість дотримання правил дорожнього руху. Щоб уберегти дитину від нещасних випадків у різних ситуаціях, необхідно навчити її безпечній поведінці.

У рамках проведення тижня   безпеки дорожнього руху з 15.05.2023 по 21.05.2023 р у нашому закладі у процесі спільної діяльності з дітьми ми проводили бесіди та ігрові ситуації, спрямовані на формування навичок безпечної поведінки під час дорожнього руху.
       У межах Тижня було проведено такі заходи:
- Єдиний національний урок  «Безпечна дорога додому» в рамках національного проекту «Безпечна країна» (1-11 класи)
- Керівник драматичного гуртка Сергійчук Н.Й. підготувала з гуртківцями театралізований виступ «Правила дорожнього руху знай, життя та здоров'я зберігай» (5-7 класи)
- Учитель предмета «Основи здоров'я» Цибулько Є.В. провела просвітницький променад «Безпека міських вулиць» з учнями 7-х класів.
- Учитель основи медичних знань Мікулінська В.Б провела практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП  з учнями 10-х класів.
- Учитель образотворчого мистецтва Горна О.В підготувала виставку малюнків «Мій друг-дорожній рух» (5-7 класи)
- Вихователі групи подовженого дня провели гру «Правила світлофора Моргайлика» (1-4 класи)
- Педагог-організатор Нелеп О.Ю.  оформила інформаційний стенд «Правила дорожнього руху»
- Бібліотекар Сарнавська О.С. оформила тематичну книжкову виставку «Правила дорожнього руху»
- Класні керівники 1-11 класів провели екскурсії до класу безпеки та  різноманітні заходи з правил безпеки дорожнього руху
- Практичні заняття з правил дорожнього руху за участі працівників ювенальної поліції.
      Таким чином, тиждень безпеки дорожнього руху у нашому ліцеї  пройшов цілеспрямовано, планово та ефективно.