ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023

Ось і завершився навчальний 2022-2023 рік. Для всіх він був тяжким. Але сьогоднішні події в Україні навчили нас бути сміливими, терплячими, цінувати спілкування з рідними та близькими, а головне - любити і берегти свою Батьківщину, та відчувати гордість за те, що ми - українці. Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за можливість сьогодні бути разом. Дякуємо нашим педагогам, випускникам, батькам, які захищають нашу державу.
      Для учнів перших класів останній дзвоник сповістив про закінчення навчання і про відпочинок, а випускникам він прозвучав востаннє в стінах своєї рідної школи і сповістив про закінчення безтурботного дитинства, покликав в самостійне, доросле життя.
      Сьогодні, ви робите перший крок у майбутнє. Ніхто не обіцяє, що цей шлях буде легким. Вас чекає багато серйозних, але цікавих випробувань, життєвих уроків, перших розчарувань і перших перемог.