ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"

Засідання МК класних керівників

13. 11.18 відбулося засідання МО класних керівників на тему: «Особливості роботи класного керівника з правового виховання учнів». Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, розповіла про організацію системи профілактичної роботи класних керівників щодо попередження правопорушень серед дітей, також підвела підсумки місячника правовиховної  роботи «Бережи мене мій законе». Никончук О.Г., класний керівник 7-А класу виступила на тему: «Проблеми підліткового віку». Про особливості правового виховання молодших школярів, формування в учнів соціальної компетентності розповіла Петрук В.В., класний керівник 2-Б класу. Також практичний психолог, Шадура І.Є,  розповіла про психологічний супровід важковиховуваних учнів.

15 листопада 2017 року відбулося  засідання МК класних керівників.

Тема. Формування в молоді безпечної поведінки

1. Роль превентивного виховання у формуванні безпечної поведінки підлітків

(доповідь Мазур А.В.).

2. Індивідуальний підхід у роботі  з важковиховуваними учнями

(з  досвіду  роботи  класних  керівників 6-Б, 6-В, 7-В та 10-А класів).

3. Психологічний практикум

(практичний психолог Шадура І.Є.).

4. Робота Ради з профілактики правопорушень

(соціальний педагог Єсипова Н.В.).

5. Учитель і дисципліна. Поради вчителю

(заступник директора з виховної роботи Бондаренко А.А.).