Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

Засідання МК класних керівників

13. 11.19 відбулося ІІ засідання МК класних керівників на тему: «Педагогіка співпраці соціально-психологічної служби з класними керівниками». Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, розповіла про організацію системи профілактичної роботи класних керівників щодо попередження правопорушень серед дітей, також підвела підсумки місячника правовиховної  роботи «Бережи мене, мій законе». Корженко І.М., класний керівник 9-А класу виступила на тему: «Профілактика і попередження асоціальної поведінки учнів». Як ефективно діяти вчителю у критичній ситуації розповіла Шадура І.Є., практичний психолог.
       Соціальний педагог Терешко О.П.,  розповіла про роботу ради з профілактики правопорушень. Також, на засідані медодичної комісії класних керівників виступила директор гімназії Залізко І.О.

10.09.2019 року відбулося засідання МК класних керівників на тему "Нормативно-правове забезпеченнясвиховного процесу ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" на 2019-2020 навчальний рік"

1.Аналіз виховної роботи за 2018-2019 навчальний рік. (Бондаренко А.А.)

Визначення основних напрямів методичної та виховної роботи на 2019-2020 н.р.(Бондаренко А.А.,Нелеп О.Ю)

2.Лист МОН «Про національно – патріотичне виховання у закладах освіти» на 2019 – 2020 н.р.
3.Лист МОН « Інформаційні матеріали щодо створення безпечного освітнього середовища,формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 н.р.
4. «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

5.Планування роботи на 2019 – 2020 н.р.

6.Підготовка до Дня міста.

03.01.2019 року в ОЗО «Овруцька гімназія ім.. Малишка» відбувся семінар МК класних керівників.

1. Реалізація програми «Основні орієнтири в І семестрі 2018-2019 н.р.»

Бондаренко А.А.

1. Психологічна служба у виховному процесі та роль психогімнастики у роботі класного керівника.

Шадура І.Є.

1. Робота загонів дитячого об'єднання «Веселкова країна»

Корець О.В.

1.  Планування роботи на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

Бондаренко А.А

Перед класними керівниками  виступила Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи,  яка  зробила звіт виховної роботи закладу за І семестр 2018-2019 н.р.  та проаналізувала план виховної роботи класних керівників.Також слухали Шадуру І.Є.,практичного психолога, щодоповіла про роботу психологічної служби в І семестрі 2018-2019 н.р.

Педагог-організаторКорець О.В., розповіла про роботу дитячого об’єднання «Веселкова країна» в І семестрі 2018-2019 н.р.

На закінчення слово взяли Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи,  та Корець О.В., які познайомили із планом виховної роботи закладу на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

13. 11.18 відбулося засідання МО класних керівників на тему: «Особливості роботи класного керівника з правового виховання учнів». Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, розповіла про організацію системи профілактичної роботи класних керівників щодо попередження правопорушень серед дітей, також підвела підсумки місячника правовиховної  роботи «Бережи мене мій законе». Никончук О.Г., класний керівник 7-А класу виступила на тему: «Проблеми підліткового віку». Про особливості правового виховання молодших школярів, формування в учнів соціальної компетентності розповіла Петрук В.В., класний керівник 2-Б класу. Також практичний психолог, Шадура І.Є,  розповіла про психологічний супровід важковиховуваних учнів.

15 листопада 2017 року відбулося  засідання МК класних керівників.

Тема. Формування в молоді безпечної поведінки

1. Роль превентивного виховання у формуванні безпечної поведінки підлітків

(доповідь Мазур А.В.).

2. Індивідуальний підхід у роботі  з важковиховуваними учнями

(з  досвіду  роботи  класних  керівників 6-Б, 6-В, 7-В та 10-А класів).

3. Психологічний практикум

(практичний психолог Шадура І.Є.).

4. Робота Ради з профілактики правопорушень

(соціальний педагог Єсипова Н.В.).

5. Учитель і дисципліна. Поради вчителю

(заступник директора з виховної роботи Бондаренко А.А.).