ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"

Засідання МК класних керівників

03.01.2019 року в ОЗО «Овруцька гімназія ім.. Малишка» відбувся семінар МК класних керівників.

1. Реалізація програми «Основні орієнтири в І семестрі 2018-2019 н.р.»

Бондаренко А.А.

1. Психологічна служба у виховному процесі та роль психогімнастики у роботі класного керівника.

Шадура І.Є.

1. Робота загонів дитячого об'єднання «Веселкова країна»

Корець О.В.

1.  Планування роботи на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

Бондаренко А.А

Перед класними керівниками  виступила Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи,  яка  зробила звіт виховної роботи закладу за І семестр 2018-2019 н.р.  та проаналізувала план виховної роботи класних керівників.Також слухали Шадуру І.Є.,практичного психолога, щодоповіла про роботу психологічної служби в І семестрі 2018-2019 н.р.

Педагог-організаторКорець О.В., розповіла про роботу дитячого об’єднання «Веселкова країна» в І семестрі 2018-2019 н.р.

На закінчення слово взяли Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи,  та Корець О.В., які познайомили із планом виховної роботи закладу на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

13. 11.18 відбулося засідання МО класних керівників на тему: «Особливості роботи класного керівника з правового виховання учнів». Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, розповіла про організацію системи профілактичної роботи класних керівників щодо попередження правопорушень серед дітей, також підвела підсумки місячника правовиховної  роботи «Бережи мене мій законе». Никончук О.Г., класний керівник 7-А класу виступила на тему: «Проблеми підліткового віку». Про особливості правового виховання молодших школярів, формування в учнів соціальної компетентності розповіла Петрук В.В., класний керівник 2-Б класу. Також практичний психолог, Шадура І.Є,  розповіла про психологічний супровід важковиховуваних учнів.

15 листопада 2017 року відбулося  засідання МК класних керівників.

Тема. Формування в молоді безпечної поведінки

1. Роль превентивного виховання у формуванні безпечної поведінки підлітків

(доповідь Мазур А.В.).

2. Індивідуальний підхід у роботі  з важковиховуваними учнями

(з  досвіду  роботи  класних  керівників 6-Б, 6-В, 7-В та 10-А класів).

3. Психологічний практикум

(практичний психолог Шадура І.Є.).

4. Робота Ради з профілактики правопорушень

(соціальний педагог Єсипова Н.В.).

5. Учитель і дисципліна. Поради вчителю

(заступник директора з виховної роботи Бондаренко А.А.).