Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Засідання МК класних керівників

        27 квітня 2022 року відбулося онлайн-засідання методичної комісії класних керівників на тему "Роль гендерної освіти у вихованні здорової свідомої особистості"

Порядок денний

1.Доповідь на тему "Роль гендерної освіти у вихованні здорової свідомої особистості»

       Залізко І.І.,класний керівник 9-Б класу.

2.Дидактичні ігри в гендерному вихованні.

       Класні керівники 2-Б та 3-Б класів Жолудь Н.І., Кобилинська О.П.

3.  Тест “Якою мірою ви орієнтовні на  психологічні відмінності    статей”.

       Практичний психолог Барановська О.П.

4. Організація виховного процесу в умовах воєнного стану.

       Заступник директора з НВ роботи Бондаренко А.А.

 

   04 січня відбулось засідання методичного об'єднання класних керівників на тему «Аналіз роботи МК класних керівників за І семестр 2021-2022 н.р.»

На засіданні були розглянуті такі теоретичні питання:                                                         

1. Підсумки  роботи МК класних керівників, аналіз планів виховної роботи за I семестр 2021-2022 н.р.

заступник з виховної роботи Бондаренко А.А.

2. Планування роботи класних керівників на II семестр 2021-2022 н.р. (надання методичних рекомендацій щодо проведення заходів за річним планом навчального закладу)

                                                     заступник з виховної роботи Бондаренко А.А.
3. Методика підготовки і проведення класних зборів.Корженко І.М.

4. Використання інноваційних технологій в роботі класного керівника.               

Лучинська О.М

5. Аналіз роботи психологічної служби ліцею за I семестр 2021-2022 н.р., планування роботи на  II семестр 2021-2022 н.р.

практичний психолог Барановська О.П.

Перед класними керівниками  виступила заступник з виховної роботи Бондаренко А.А. з підсумками роботи МК класних керівників, аналіз планів виховної роботи за I семестр 2021-2022 н.р. та познайомила з планом роботи на 2021-2022 н.р. Також слухали Корженко І.М. голову МК класних керівників, яка ознайомила з методикою підготовки і проведення класних зборів. Лучинська О.М.класний керівник 8-Б класу поділилася досвідом «Використання інноваційних технологій в роботі класного керівника»
    На закінчення виступила практичний психолог Барановська О.П, яка зробила аналіз роботи психологічної служби за I семестр 2021-2022 н.р., та ознайомила з планом роботи на ІІ семестр 2021-2022 н.р.

 

   5 листопада відбулось засідання методичної комісії класних керівників на тему:

«Правовиховна робота»

На засіданні були розглянуті такі  теоретичні питання:

 1. «Урегулювання конфлікних ситуацій в класних колективах. Методи роботи з агресивними дітьми» (Лєнко Н.В.)

2. Індивідуальна робота з дітьми девіантної поведінки (Кондратчук Ю.О., Мікулінська В.Б., Клименко О.С.)

3. Тренінг «Стоп, БУЛІНГ!»: попередження жорстокості та насильства серед підлітків. (практичний психолог Барановська О.П.)

4. Робота Ради з профілактики правопорушень (соціальний педагог Нестерчук О.В)

5. Обговорення місячника з правовиховної роботи «Бережи мене, мій законе» (Бондаренко А.А.)

Перед класними керівниками  виступила з доповіддю Лєнко Н.В., яка розповіла про урегулювання конфліктних ситуацій в класних колективах та розповіла про методи роботи з агресивними дітьми. Класні керівники Мікулінська В.Б., Клименко О.С., Кондратчук Ю.О розповіли про індивідуальну роботу з дітьми девіантної поведінки. Соціальний педагог Нестерчук О.В. ознайомила класних керівників з роботою Ради профілактики правопорушень. Дуже цікаво, креативно провела тренінг практичний психолог Барановська О.П. «Стоп, БУЛІНГ!»: попередження жорстокості та насильства серед підлітків. У засіданні МК взяла участь заступник з виховної роботи Бондаренко А.А., яка ознайомила класних керівників з місячником з правовиховної роботи «Бережи мене, мій законе»

 

                 

13 квітня відбулось засідання методичної комісії класних керівників в режимі онлайн на платформі Zoom на тему: "Організація роботи класного керівника в умовах карантину"

 На засіданні були розглянуті такі  теоретичні питання:

1) Робота класного керівника в умовах карантину.

                                                       Заступник директора з ВР    Бондаренко А.А.

2) Рекомендації щодо організації виховних заходів під час карантину.

                                                                       педагог – організатор Нелеп О.Ю.    

 3)  Організація дистанійного навчання з учнями девіантної поведінки.

                Грищенко Г.А., Матущак С.Г.,

                Мікулінська В.Б., Кондратчук Ю.О.

4) Майстер – клас «Готуємось до Великодня» . Вчителі трудового навчання:  Мікулінська В.Б., Корженко І.М., Цибулько Є.В.

5) Створення комфортного особистісного простору для здобувачів освіти в умовах карантину.

практичний психолог Шадура І.Є.

Перед класними керівниками  виступила заступник директора з виховної роботи Бондаренко А.А, яка розповіла про роботу класного керівника в умовах карантину. Також, слухали Нелеп О.Ю., педагога - організатора, яка надала рекомендації щодо організації виховних заходів під час карантину. Вчителі трудового навчання Мікулінська В.Б., Корженко І.М., Цибулько Є.В. провели  майстер – клас «Готуємось до Великодня». Класні керівники 6-В класу Кондратчук Ю.О., 9-В класу Матущак С.Г., 6-А класу Мікулінська В.Б., 9-Б класу Грищенко Г.А. розповіли про індивідуальну роботу з учнями девіантної поведінки. Практичний психолог Шадура І.Є провела арт -терапевтичну техніку на тему «Створення комфортного особистісного простору для здобувачів освіти в умовах карантину»

    

17 лютого відбулось засідання методичної комісії класних керівників на тему:

"Взаємодія школи та сім'ї як головний чинник становлення життєвої компетентної особистості»

На засіданні були розглянуті такі  теоретичні питання:

 1. Професійні вміння і навички класного керівника – важливий складник у педагогічному трикутнику «дитина-батьки-вчитель» (Бойко Н.І.)

2. «Позиція батьків – важливий фактор педагогічної співпраці  «Педагоги – діти - батьки» (Грищенко Г.А., Мікулінська В.А.)

3. «Позиція батьків – важливий фактор педагогічної співпраці  «Педагоги – діти – батьки  (Грищенко Г.А., Мікулінська В.А.)

4. Аукціон психолого-педагогічних ідей. «Система спільних творчих справ батьків і дітей» з елементами тренінгу (практичний психолог Шадура І.Є.)

Перед класними керівниками  виступила з доповіддю Бойко Н.І., яка розповіла про педагогічний трикутник «дитина-батьки-вчитель». З цього питання поділились досвідом голова МК  Грищенко Г.А., та класний керівник Мікулінська В.Б. Про партнерство класного керівника з батьками в системі НУШ розповіли Лазарчук Н.П. та Жолудь Н.І. Дуже цікаво, креативно провела аукціон психолого-педагогічних ідей «Система спільних творчих справ батьків і дітей» практичний психолог Шадура І.Є. У засіданні МК взяла участь заступник з виховної роботи Бондаренко А.А., яка познайомила класних керівників з  основними ідеями педагогіки партнерства та зробила аналіз виконання попереднього МК класних керівників.

           

23 листопада відбулось засідання методичної комісії класних керівників в режимі Zoom на тему:

"Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання " На засіданні були розглянуті такі  теоретичні питання:

1) Причини виникнення булінгу та його наслідки.

                                                                                              Оглобенко Н.М.

2) Профілактика насильницьких та агресивних форм поведінки серед учнівської молоді.

                                                             Практичний психолог Шадура І.Є.       

 3)  Палітра досвіду роботи класних керівників з теми засідання.

                                    Грищенко Г.А., Матущак С.Г., Кондратчук Ю.О.

Перед класними керівниками  виступила з доповіддю Оглобенко Н.М, яка розповіла про причини виникнення булінгу та його наслідки. Також, слухали Шадуру І.Є., практичного психолога, яка познайомила зі шляхами подолання булінгу та ознайомила з результатами опитування учнів 5-11 класів, щодо виявлення проявів булінгу в освітньому середовищі. Голова МК Грищенко Г.А. поділилавася досвідом організації роботи з профілактики булінгу в 9-Б класі. Класний керівник 6-В класу Кондратчук Ю.О. розповіла про індивідуальну роботу з учнем девіантної поведінки.

         

 

27 серпня відбулось засідання методичного об'єднання класних керівників на тему "Основні орієнтири виховання " На засіданні були розглянуті такі  теоретичні питання:

1) Аналіз роботи МК класних керівників за 2019-2020 н.р.

                                                                                                Грищенко  Г.А.

2) Обговорення та затвердження плану роботи МК  на 2020-2021 н.р   Основні завдання та напрями виховної роботи на 2020-2021 н.р.

                                                                                                 Грищенко А.А.

3)Обговорення Листа МОН про деякі питання організації виховного процесу у 2020 – 2021 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.

                                                                                                Бондаренко А.А.

4) Психологічний практикум з профілактики булінгу.

                                                                    (практичний психолог Шадура І.Є.).

Перед класними керівниками  виступила Грищенко Г.А голова МК класних кеорівників, яка  зробила аналіз виховної роботи  за 2019-2020 н.р та познайомила з планом роботи на 2020-2021 н.р.. Також  слухали Шадуру І.Є.,практичного психолога, яка провела психологічний практикум з проофілактики булінгу.

На закінчення  виступила Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, яка познайомила із Листом МОН про деякі питання організації виховного процесу у 2020 – 2021 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.

  

  

 

        
 

     

13. 11.19 відбулося ІІ засідання МК класних керівників на тему: «Педагогіка співпраці соціально-психологічної служби з класними керівниками». Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, розповіла про організацію системи профілактичної роботи класних керівників щодо попередження правопорушень серед дітей, також підвела підсумки місячника правовиховної  роботи «Бережи мене, мій законе». Корженко І.М., класний керівник 9-А класу виступила на тему: «Профілактика і попередження асоціальної поведінки учнів». Як ефективно діяти вчителю у критичній ситуації розповіла Шадура І.Є., практичний психолог.
       Соціальний педагог Терешко О.П.,  розповіла про роботу ради з профілактики правопорушень. Також, на засідані медодичної комісії класних керівників виступила директор гімназії Залізко І.О.

   

   

10.09.2019 року відбулося засідання МК класних керівників на тему "Нормативно-правове забезпеченнясвиховного процесу ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" на 2019-2020 навчальний рік"

Порядок денний

1.Аналіз виховної роботи за 2018-2019 навчальний рік. (Бондаренко А.А.)

Визначення основних напрямів методичної та виховної роботи на 2019-2020 н.р.(Бондаренко А.А.,Нелеп О.Ю)

2.Лист МОН «Про національно – патріотичне виховання у закладах освіти» на 2019 – 2020 н.р.
3.Лист МОН « Інформаційні матеріали щодо створення безпечного освітнього середовища,формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 н.р.
4. «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»

5.Планування роботи на 2019 – 2020 н.р.

6.Підготовка до Дня міста.

 

03.01.2019 року в ОЗО «Овруцька гімназія ім.. Малишка» відбувся семінар МК класних керівників.

Порядок денний

  1. Реалізація програми «Основні орієнтири в І семестрі 2018-2019 н.р.»

Бондаренко А.А.

  1. Психологічна служба у виховному процесі та роль психогімнастики у роботі класного керівника.

Шадура І.Є.

  1. Робота загонів дитячого об'єднання «Веселкова країна»

Корець О.В.

  1.  Планування роботи на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

Бондаренко А.А

Перед класними керівниками  виступила Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи,  яка  зробила звіт виховної роботи закладу за І семестр 2018-2019 н.р.  та проаналізувала план виховної роботи класних керівників.Також слухали Шадуру І.Є.,практичного психолога, щодоповіла про роботу психологічної служби в І семестрі 2018-2019 н.р.

Педагог-організаторКорець О.В., розповіла про роботу дитячого об’єднання «Веселкова країна» в І семестрі 2018-2019 н.р.

На закінчення слово взяли Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи,  та Корець О.В., які познайомили із планом виховної роботи закладу на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

   

   

 

13. 11.18 відбулося засідання МО класних керівників на тему: «Особливості роботи класного керівника з правового виховання учнів». Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи, розповіла про організацію системи профілактичної роботи класних керівників щодо попередження правопорушень серед дітей, також підвела підсумки місячника правовиховної  роботи «Бережи мене мій законе». Никончук О.Г., класний керівник 7-А класу виступила на тему: «Проблеми підліткового віку». Про особливості правового виховання молодших школярів, формування в учнів соціальної компетентності розповіла Петрук В.В., класний керівник 2-Б класу. Також практичний психолог, Шадура І.Є,  розповіла про психологічний супровід важковиховуваних учнів.

   

     

  

 

 

15 листопада 2017 року відбулося  засідання МК класних керівників.

Тема. Формування в молоді безпечної поведінки

  1. Роль превентивного виховання у формуванні безпечної поведінки підлітків

 (доповідь Мазур А.В.).

2. Індивідуальний підхід у роботі  з важковиховуваними учнями

(з  досвіду  роботи  класних  керівників 6-Б, 6-В, 7-В та 10-А класів).

3. Психологічний практикум

(практичний психолог Шадура І.Є.).

4. Робота Ради з профілактики правопорушень

(соціальний педагог Єсипова Н.В.).

5. Учитель і дисципліна. Поради вчителю

(заступник директора з виховної роботи Бондаренко А.А.).