Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Вітання

 

 

 

Учні Овруцького ліцею ім. Малишка брали участь в конкурсі «Сузір΄я ялинкових прикрас» та зайняли такі місця:

ІІ місце – Сергійчук Діана 8- А клас

ІІІ місце – Соботюк Карина і Маргарита 4-В клас

Заохочувальні призи:

Макарчук Софія 4-В клас

Тягур Марія 6-А клас
                                         Вітаємо наших переможців.

                         

                                      

 

Вітаємо!!!

Захарчук Софію

за зайняте ІІ місце

у конкурсі малюнків "Збережемо планету"

Команду ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» за зайняте І – місце в змаганнях з легкої атлетики серед освітніх закладів Овруцької територіальної громади.

Вчителі фізичної культури: Купрейчук В.М., Балан І.М.

 

Конкурс  "Будиночок для птаха – 21"

Вітаємо!

ученицю 7-Б Бабич Валерію 

за зайняте ІІ місце в конкурсі « Будиночок для птаха – 21»

 

 

 

Міський конкурс до великодніх свят

"Великодня галявина"

ІІ місце

 

ВІТАЄМО!!!

Конкурс на краще володіння офісними програмами. Excel

І місце 

Шимончук Юлія (11-А клас) 

Вчитель - Федюніна І.С.

 

Конкурс на краще володіння офісними програмами. Access

І місце

Трохимчук Дмитро (11-Б клас) 

Вчитель - Кобилинський В.І.

 

Конкурс на краще володіння офісними програмами. Word

ІІ місце

Рибинська Олена (11-Б клас) 

Вчитель - Кобилинський В.І.

 

Конкурс на краще володіння офісними програмами. PowerPoint

ІІ місце 

Дорошенко Марія (11-Б клас) 

Вчитель - Федюніна І.С.

 

Конкурс на краще володіння офісними програмами. Office

ІІ місце

Зюльківська Марія (11-А клас) 

Вчитель - Федюніна І.С.

 

ВІТАЄМО!!!

Невмержицьку Людмилу Василівну 

 вчителя хімії опорного закладу освіти «Овруцька гімназія імені Андрія Малишка» Овруцької міської ради  Житомирської області.

Відповідно до Розпорядження Голови Верховної ради України Д. РАЗУМКОВА №777-К  від 16.10.2020р.  Невмержицька Людмила Василівна нагороджена грамотою Верховної Ради України та Почесною грамотою з медаллю за особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, плідну навчально-педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

   

Невмержицька Людмила Василівна працює в освітньому закладі з 1981 року. Творчість учителя ґрунтується на високій теоретичній, дидактично-психологічній та інтерактивній підготовці. Їй властиві: професійна компетентність, набута мудрість, діловитість, оригінальність, новизна ідей. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, бере активну участь в роботі обласної творчої групи вчителів хімії. До своїх обов’язків підходить творчо. Людмила Василівна має різнобічні інтереси, тому і прищеплює своїм вихованцям прагнення до самовдосконалення. Учні, яких навчає Людмила Василівна, мають глибокі знання. Із року в рік вони посідають призові місця на міських та обласних олімпіадах з хімії, беруть участь у написанні науково-дослідницьких робіт, стають переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН та турніру «Юний хімік» ( ІІ етап олімпіади з хімії : 2012р. – І місце, два ІІІ місця; 2013р. – дваІ місця, ІІ місце; 2015р. –два І місця, ІІ місце; 2016р. – І, ІІ, ІІІ місця; 2017р.- І , ІІ, ІІІ місця; 2018 р. – дваІ місця, одне ІІ місце; 2019 р. – два І місця, одне ІІ місце;

ІІІ етап олімпіади з хімії: 2013р. – ІІІ місце; 2014р. – ІІ місце, 2015р. – ІІІ місце, 2016р. – ІІІ місце, 2017р. – ІІІ місце, 2018р. – одне І місце, одне ІІІ місце),конкурс-захист наукових робіт МАН (2012р. – І місце на районному етапі; 2013р. – І місце на районному етапі, ІІ місце на обласному етапі; 2016р. – І місце на районному етапі; 2017р. – І місце на районному етапі; 2018р. – ІІІ місце на обласному рівні), турнір «Юних хіміків» (2016р. – ІІІ місце на обласному етапі; 2019 р. – І місце на обласному етапі та учасники Всеукраїнського етапу). Понад 10 років Невмержицька Л.В. очолювала гімназійне наукове товариство «Еліта», юні дослідники під її керівництвом, щорічно ставали дійсними членами та кандидатами в члени МАН.

Викладання хімії стало для вчителя справжньою творчою лабораторією, у якій вона натхненно створює власну науково-педагогічну систему. Творчо працює над оновленням і вдосконаленням методики викладання хімії. У своїй практичній діяльності використовує сучасні інноваційні технології навчання. Вирішуючи проблему формування та розвитку критичного мислення на уроках хімії, використовує різноманітні, оригінальні методи й прийоми навчання  залежно від цілей і змісту уроку: індивідуальні завдання, різні форми взаємоконтролю, хімічні диктанти, графічні та табличні способи систематизації та узагальнення матеріалу, рольові ігри, індивідуально-групові завдання різнорівневого характеру, тестові форми контролю знань, залучаючи при цьому учнів до активної пізнавальної діяльності з вивчення хімії. Використовує сучасні комп’ютерні технології  навчання. Вдало використовує алгоритми розв’язання певного типу задач із поелементним аналізом, прикладами, набором тренувальних вправ, широко застосовує дослідницькі методи, експериментальні завдання, на високому рівні організовує лабораторні та практичні роботи. Належну увагу приділяє висвітленню методів наукового пізнання хімії, ролі теоретичних і експериментальних досліджень. Понад 80% учнів, яких навчає вчитель, мають високий і достатній рівень навчальних досягнень. Їх захоплення хімією для багатьох стало професійним.

Невмержицька Л.В. є переможцем обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2018». Методичні напрацювання вчителя хімії систематично публікуються в науково-популярному журналі для юнацтва «Країна знань»(№6; №7, 2014р.), «Учительському журналі «on-line»» видавництва «Основа»(2010р., 2011р., 2012р., 2017р., 2018р..) та  на учительському порталі «На урок» (2017р., 2018р.)

Любов до дітей, володіння дитячою психологією, предметом та методикою його викладання – запорука високого професіоналізму вчителя. Дисциплінована, принципова, витримана. Користується заслуженим авторитетом серед усіх членів колективу. За плідну роботу нагороджена нагрудним знаком «Відмінник народної освіти». (1985р.) та грамотою Міністерства освіти і науки  України (1998р. )

 

 

 

Вітаємо переможців

з шахів у спартакіаді серед школярів Овруцької ОТГ

 І командне місце 

  Помінчук Богдан  

(11-А клас)

Костюченко Вікторія  

(9-В клас)

Вчитель – Гусар В.А.

 

 ВІТАЄМО!!!

   11 січня відбувся V ювілейний онлайн фестиваль колядок і щедрівок «Овруччина колядує – 2021» діти. У цьому фестивалі брали участь вокальний та драматичні гуртки, а також літературна студія «Живе слово».

  У номінації «Солісти» ІІ місце посіла учениця Речинська Анна (керівник Шубан М.М.), також ІІІ місце у номінації «Вертеп»  літературна студія «Живе слово» (керівник Степанчук Г.О.)

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, творчого натхнення та процвітання!

  

 Спартикіада вчителів ОТГ. Шахи.

Козубенко Ю.С., Гусар В.А. - ІІІ місце

Спартикіада вчителів ОТГ. Волейбол. 

Гусар В.А., Купрейчук Т.Л., Мазур А.В., Балан І.М., Купрейчук В.М., Коронський А.Л. - ІІІ місце

ВІТАЄМО!!!

Учні ОЗО «Овруцька гімназія  ім. Малишка»  брали участь  в конкурсі «Сузір'я ялинкових прикрас» та зайняли призові місця:
ІІ місце – Сергійчук  Ярослав 4-Б клас
ІV місце – Миклуха Олександра 10-Б клас 


Вітаємо наших переможців

ВІТАЄМО!!!

Литвин-Матійчук Інга Леонідівна

переможець в номінації "Ecolabeling and eco-frienly lifestyle" 

Конкурс серед вчителів до Всесвітнього Дня екологічного маркування

   

 

Учні ОЗО «Овруцька гімназія  ім. Малишка»  брали участь  в конкурсі «Новорічна композиція» та зайняли такі місця:
І місце – Рибак Марк 3-А клас

ІІ місце - Шубенок Дмитрій 6- В клас

                Шубенок Антон 3 – Б клас

ІІІ місце – Рибинська Анастасія 9-В клас

ІІІ місце – Терешко Анастасія 6 – В клас

                  Андросович Ангеліна 6 – В клас

      
Вітаємо наших переможців.

 

 

ВІТАЄМО!!!

Вчителя фізичної культури

ГУСАРА ВІКТОРА АДАМОВИЧА

з перемогою у

районних змаганнях з шашок

ІІІ місце

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ 2020

https://www.youtube.com/watch?v=nFdEwtu_7OM