ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"

Вітання

Вітаємо переможців районних предметних олімпіад  2018-2019 н.р.

ЕКОНОМІКА

І місце

Кайданюк Денис (11-Б клас)

Вчитель - Бурбан М.А

І місце

Шваб Дарина (10-Б клас)

Вчитель - Бурбан М.А.

ІІ місце

Бойко Іван (11-Б клас)

Вчитель - Бурбан М.А.

БІОЛОГІЯ

І місце

Єфіменко Валентина (10-Б клас)

Вчитель - Закусило А.А.

ІІ місце

Кайданюк Денис (11-Б клас)

Вчитель - Залізко І.О.

ІІ місце

Пінчук Анастасія (8-А клас)

Вчитель - Закусило А.А.

 

ГЕОГРАФІЯ

ІІ місце

Шмуйло Кристина (10-Б клас)

Вчитель - Тягур Ю.Г.

ІІІ місце

Пінчук Анастасія (8-А клас)

Вчитель - Тягур Ю.Г.

 

ВІТАЄМО!

Бойко Івана

за зайняте ІІІ командне місце

у турнірі "Юних літературознавців"

Вчитель - Ленко Н.В.

Картинки по запросу квіти

ВІТАЄМО!

Кайданюка Дениса

за зайняте І командне місце 

у турнірі "Юний хімік"

Вчитель - Невмержицька Л.В.

Картинки по запросу квіти

Вітаємо членів літературної студії «Живе слово»

Конкурс поетичного слова «Міфи та легенди рідного міста», присвяченого до Дня міста

І місце

Барановська Олександра  Віталіївна,

учениця 6-а класу

 

ІІІ місце

Шваб Аліна Михайлівна,

учениця  7 – А класу

 

 

Косткевич Катерина, учениця 8 – А класу  та Єсипова Наталія Миколаївна, учениця 5 - Б класу  відмічені цінними призами       

Картинки по запросу квіти

 

 

Вітаємо переможців районних предметних олімпіад

та МАН 2017-2018 н.р.

Федоренко Євгенія - англійська мова, економіка, історія, російська мова, інформатика, МАН

Бойко Іван - українська мова, англійська мова, російська мова, інформатика

Єфіменко Валентина – українська мова, хімія, біологія, МАН

Заяц Аліна  - хімія, російська мова, німецька мова, інформатика

Кайданюк Денис – хімія, біологія, історія

Чижевський Ярослав – англійська  мова, інформаційні технології, російська мова

Невмержицький Михайло – астрономія, хімія, інформатика

Макеєва Маргарита – математика, інформаційні технології

Шмуйло Кристина – географія, історія, МАН

Кравчук Віталій – інформаційні технології, інформатика

Жолудь Вероніка – екологія, МАН

Ковальчук Аліна - німецька мова, МАН

Мошківська Анастасія – правознавство, МАН

Лучинський Володимир - англійська мова

Хилько Юлія - фізика

Сумовська Юлія - англійська мова

Чичирко Ольга – хімія

Чичирко Олексій – правознавство

Дулько Ярослав – математика

Шваб Дарина - математика, МАН

Можаровський Олександр - німецька мова

Бойко Анастасія - німецька мова

Невмержицький Олексій - інформатика

Давидюк Аліна - МАН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців у Всеукраїнському конкурсі з української мови імені Петра Яцика

Мошківського Максима - 3-Б клас

Козименко Софію - 5-Б клас

Пігулевич Вероніку - 6-А клас

Ковальчук Вікторію - 7-А клас

Єфіменко Валентину - 9- Б клас

Чичирко Ольгу - 8-Б клас

Бойко Івана - 10-Б клас