Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

Вітання

ВІТАЄМО!!!

11 січня відбувся V ювілейний онлайн фестиваль колядок і щедрівок «Овруччина колядує – 2021» діти. У цьому фестивалі брали участь вокальний та драматичні гуртки, а також літературна студія «Живе слово».

У номінації «Солісти» ІІ місце посіла учениця Речинська Анна (керівник Шубан М.М.), також ІІІ місце у номінації «Вертеп»  літературна студія «Живе слово» (керівник Степанчук Г.О.)

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, творчого натхнення та процвітання!

Спартикіада вчителів ОТГ. Шахи.

Козубенко Ю.С., Гусар В.А. - ІІІ місце

Спартикіада вчителів ОТГ. Волейбол.

Гусар В.А., Купрейчук Т.Л., Мазур А.В., Балан І.М., Купрейчук В.М., Коронський А.Л. - ІІІ місце

ВІТАЄМО!!!

Учні ОЗО «Овруцька гімназія  ім. Малишка»  брали участь  в конкурсі «Сузір'я ялинкових прикрас» та зайняли призові місця:
ІІ місце – Сергійчук  Ярослав 4-Б клас
ІV місце – Миклуха Олександра 10-Б клас

Вітаємо наших переможців

Литвин-Матійчук Інга Леонідівна

переможець в номінації "Ecolabeling and eco-frienly lifestyle"

Конкурс серед вчителів до Всесвітнього Дня екологічного маркування

Учні ОЗО «Овруцька гімназія  ім. Малишка»  брали участь  в конкурсі «Новорічна композиція» та зайняли такі місця:
І місце – Рибак Марк 3-А клас

ІІ місце - Шубенок Дмитрій 6- В клас