Перший раз у перший клас

ЗАПРОШУЄМО ДО НАС!

Я беру твою руку, дитино маленька,

Щиро, бережно й ніжно в долоні свої,

Поведу через казку, не бійся, рідненька,

У незвідані далі, далекі краї.

Будем разом усюди ми там мандрувати,

Перешкоди долати ми будем щодень.

Я навчу тебе мислити і рахувати,

Читати й писати, співати пісень.

Тож давай свою руку, я тобі обіцяю,

Станем друзями всі ми на довгі роки!

Овруцький ліцей ім. Малишка

продовжує  набір учнів  до 1 класу Нової української школи на 2023-2024 н.р.

Для написання заяви та подачі документів ( копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу;  копія чорнобильського посвідчення (за наявності)) звертатися в заклад освіти.

Довідки за телефоном : 0962227127

До уваги батьків

Набір до першого класу Овруцький ліцей ім. Малишка відбувається відповідно до нормативно-правової бази МОН на безконкурсній основі, так як за чинним законодавством закладам освіти забороняється проведення конкурсів( будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь чи інших компетентностей дитини).

До закладу освіти приймаються діти, яким до кінця поточного року виповниться 6 років.

Навчання в 1-2 класах здійснюється за   Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом  О.Я. Савченко (наказ Міністерства освіти і науки України від 08.10.2019 року №1272.

Навчання в 3-4  класах здійснюється за   Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я.Савченко (наказ Міністерства освіти і науки України від 08.10.2019 року №1273.

Мова викладання – українська.

Іноземні мови - англійська мова з 1-го класу (1-й клас НУШ по 2 години на тиждень, 2-4-ті класи НУШ по 3 години на тиждень).

Для учнів  1-4 класів  функціонують п’ять груп подовженого дня. Організоване безкоштовне гаряче харчування.