Тиждень початкових класів

З 13.02.2023 по 17.02.2023 року в Овруцькому  ліцеї  імені Андрія Малишка  Овруцької міської ради  проходив тиждень початкових класів під гаслом  «З Україною в серці».

В ході проведення тижня педагоги мали змогу  обмінятися своїм педагогічним досвідом та кращими напрацюваннями в умовах організації освітнього процесу за змішаною формою навчання. Сценарій проведення тижня дав змогу залучити всіх учнів до активної участі.  Ознайомлення з   планом тижня  для учнів та педагогічних працівників відбулось у вигляді відеоролика. Учні 3-х класів у віршованій формі презентували  тематику кожного дня.

Понеділок: «Дружба в житті допоможе, дружба лихо переможе».

Вівторок: «Я рідній Україні в любові  зізнаюсь».

Середа: «Хто рідну мову добре  знає, той перемогу наближає».

Четвер: «Українці, ми єдині! У єднанні наша сила».

П’ятниця: «Розважаємось і граємо – Україну прославляємо».

В рамках тижня  вчителями початкових класів та вихователями  були проведені ранкові зустрічі, показові уроки, презентовано творчі проєкти у вигляді колажів, відеороликів, цікавих подорожей, квестів тощо. Використовуючи тематичну інтеграцію та інтеграцію, орієнтовану на формування способів дій (інтеграцію навичок) за допомогою діяльнісного підходу реалізовано  наскрізний процес виховання щодо  формування патріотичних та моральних цінностей.  Представлено, як на рівні способів дій реалізується інтеграція у межах навчальних предметів  в процесі тематичного навчання.  Учні та педагогічні працівники продемонстрували свою любов до нашої рідної землі та непохитну віру у ПЕРЕМОГУ З  УКРАЇНОЮ в серці.