Тиждень безпеки дорожнього руху

Навчання дітей правилам безпеки дорожнього руху, залишається одним із найважливіших завдань освіти. Тому необхідна повсякденна робота з дітьми щодо формування уявлень про важливість дотримання правил дорожнього руху. Щоб уберегти дитину від нещасних випадків у різних ситуаціях, необхідно навчити її безпечній поведінці.

У рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху з 13.05.2024 по 17.05.2024 року у нашому закладі в процесі спільної діяльності з дітьми ми проводили бесіди та ігрові ситуації, спрямовані на формування навичок безпечної поведінки під час дорожнього руху.

У межах Тижня було проведено такі заходи:

- Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна» (1-11 класи)

- Керівник драматичного гуртка Сергійчук Н.Й. підготувала з гуртківцями казку про дорожні знаки (1-4 кл, 5-7 кл)

- Учитель предмета «Основи здоров'я» Цибулько Є.В. провела просвітницький променад «Безпека міських вулиць» з учнями 6-9 кл.

- Вчитель предмета «Захист України» (основ медичних знань) Мікулінська В.Б провела практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП з учнями 8-А,8-Б,8-В класів.

- Учитель образотворчого мистецтва Горна О.В підготувала колаж малюнків по класах «Твій друг – безпечний рух»

- Класні керівники 1-6 класів провели ранкові зустрічі «Правила світлофора Моргайлика»

- Педагог-організатор Нелеп О.Ю. оформила інформаційний стенд «Безпечна дорога до школи»

- Бібліотекар Никончук А.В. оформила тематичну книжкову виставку «Безпека на дорозі - це життя»

- Соціальний педагог Мошківська І.А та практичний психолог Барановська О.П розробили пам'ятки для учнів та батьків «Збережи чиєсь життя»

- Класні керівники 1-11 класів протягом тижня провели тематичні заняття, вікторини, бесіди, відеолекторії, сюжетні ігри, дидактичні заняття на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай», а також нагадали батькам та учням що обов’язково потрібно використовувати світлоповертальні елементи (жилет, стрічка, наклейка) в темну пору доби.

Класні керівники 1-11 класів провели екскурсії до класу безпеки та різноманітні заходи з правил безпеки дорожнього руху на такі теми:​

- «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

- «Будь обережним на дорозі»

- «Використання правил дорожнього руху»

- «Безпека на дорозі-безпека життя»

- «В гостях у світлофора»

- «Історія виникнення правил дорожнього руху»

Таким чином, тиждень безпеки дорожнього руху у нашому ліцеї пройшов цілеспрямовано, планово та ефективно.