Семінар по адаптації 5-х класів

12 грудня 2023 року відповідно до річного плану ліцею відбувся семінар  «Шляхи сприяння успішній адаптації п’ятикласників до нових умов освітнього простору у НУШ». Мета семінару: сприяти успішній адаптації п’ятикласників до нових умов освітнього простору, згуртування класного колективу, підвищення навчальної мотивації  в умовах НУШ, попередження та профілактика булінгу. Для емоційного налаштування на плідну робота , створення сприятливої атмосфери та психоемоційного комфорту на початку семінару психологічна служба провела із учасниками психологічні хвилинки.

Під час семінару, в теплій атмосфері доброзичливості, відбувся взаємообмін досвідом роботи між вчителями – предметниками, які викладають у 5-х класах, вчителями початкової школи та адміністрацією ліцею для полегшення процесу адаптації п’ятикласників. Психологічною службою було проаналізовано рівень шкільної тривожності дітей, вивчено міжособистісні відносини у класних колективах та сім’ях. Учителям було надано рекомендації щодо співпраці із учнями. Вироблені спільні рекомендації, які дозволять п’ятикласникам пройти процес адаптації легко та успішно.