Посвята в козачата

5 грудня 2023 року у нашому закладі відбулося свято «» для учнів 4-х класів. Цей захід відбувся, щоб зацікавити учнів історією свого народу, розширити їх уявлення про Запорізьку Січ, козацтво звичаї та традиції. Урочисту церемонію посвяти в козачата проводив рій "Соколи" (старша вікова група). Директор Залізко Ірина Олексіївна виступила з вітальним словом та вручила посвідчення козачат.
      В ході свята учні показала свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття. Вони присягнули на вірність Україні і своєму ліцею, вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, діти урочисто промовляли: «Присягаюсь».Учні запам’ятають цей день як особливий для них.
     Адже вони змогли відчути причетність до великої історії нашого народу, до потужності і міці славного українського козацтва. Такі заходи, безсумнівно, виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.