ПОСВЯТА В ЛІЦЕЇСТИ

14 листопада 2023 року в нашому закладі відбулося урочисте дійство під назвою "Посвята в ліцеїсти"
Яскравий виступ і незабутні враження подарували нам учні 5-тих класів. Всі присутні в залі мали змогу не тільки насолоджуватися й пишатися виступами дітей, а ще й відчувати неприховану гордість. Кожен учень зумів продемонструвати свої таланти та здібності  в різних стилях і жанрах. Учні 5-тих класів  виглядали вишукано, стильно й оригінально. Чарували присутніх вокалом, вражали неперевершеною хореографією, декламування, відчували себе на сцені справжніми артистами. Ми переконані, що наші п’ятикласники гідні звання «Ліцеїст».
            Вітаємо їх з цим почесним званням! Бажаємо нових перемог, здійснення мрій і високих рейтингів у навчанні!