Зустріч учнів 9-11 класів з викладачами Житомирського агротехнічного фахового коледжу та Державного податкового університету ННУ права міста Ірпінь.

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників нашого ліцею - це завжди проблема номер один. З метою профорієнтації, активізації здобувачів освіти, формування в них прагнення до самостійного вибору професії в нашому закладі відбулася зустріч учнів 9-11 класів з викладачами Житомирського агротехнічного фахового коледжу та Державного податкового університету ННУ права міста Ірпінь. Адміністрація Державного податкового університету та адміністрація нашого закладу уклали угоду про співпрацю.  Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.