Конкурс-огляд класних кімнат «Новий рік настає, радість нам усім несе»

Перед Новорічними канікулами у нашому закладі відбувся конкурс-огляд кабінетів «Новий рік настає, радість нам усім несе», в якому прийняли участь всі класні колективи! Прикрашаючи свій клас діти та вчителі створювали новорічні прикраси своїми руками, мали змогу проявити фантазію, відчути певну ступінь відповідальності за те, як будуть виглядати їх класні кабінети в переддень Нового Року. Всі учні активно і творчо підійшли до прикрашення класних кімнат. Кожний клас вирізнявся оригінальністю та фантазією.
      Дуже яскравими залишилися враження від побаченого 6-В, 7-В, 9-Б класів, також відзначили креативно оформлені кабінети хімії та фізики. Висловлюємо подяку всім учням та класним керівникам, які чудово прикрасили свої класні кімнати!
    Переможці конкурсу на найкраще прикрашену новорічну класну кімнату отримали грамоти та приємні сюрпризи.