ДЕНЬ МИРУ 2023

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру.
Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців.
             До відзначення цього свята  щороку доручається і наш заклад. Було проведено низку заходів.  Педагог-організатор Нелеп О.Ю., оформила інформаційний стенд. Разом з учнями 5-6 -х класів виконали різні вправи під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», аби показати наскільки важливим є мир, свобода, добро і повага. В класах проведені години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям» Учні на подвір'ї ліцею зробили гарні патріотичні світлини. Також, приєдналися до акції «Голуб миру» учні 9-В класу створювали «Формулу миру та дружби».
            Ідея заходів, які пройшли – необхідність і надалі продовжувати дарувати світу добро і все найкраще. У світі без миру, дружби і взаєморозуміння не прожити.