Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року в Овруцькому ліцеї ім. Малишка проходила Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків. Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» розпочалась з розповсюдження інформації про те, чого бажає не тільки учень, а й дорослий.

Було проведено низку тематичних напрямків роботи. У рамках акції відбулися такі заходи:

25 листопада було оформлено бібліотечну виставку «16 днів проти насильства». Для здобувачів освіти 5 – 11 класів проведено інформаційну хвилинку до Міжнародного дня ООН з насильства щодо жінок.

1 грудня  для здобувачів освіти 8- 11 класів практичний психолог Барановська О.П. провела бесіду з переглядом кінофільму: «ВІЛ СНІД - не дай шансу». Президентська Рада розповсюдила буклети «СНІД – загроза людству» серед жителів міста. Виступ агітбригади «Зупинимо СНІД разом». Акція «Червона стрічка»(психологічна служба , педагог – організатор, Президентська Рада).

2 грудня для здобувачів освіти 10- 11 класів практичний психолог Барановська О. П. провела психологічну бесіду : «STOP SEXтинг». Серед здобувачів освіти ліцею розповсюджено брошури «Скажи НІ сучасному рабству».

3 грудня серед здобувачів освіти ліцею пройшла акція «Твори добро, бо ти - людина» (до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями). Було оформлено також і інформаційну дошку.

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Серед учнівських та батьківських груп у вайбері розповсюджено інфографіку  «Чому варто бути волонтером»

6 грудня - Інформаційна хвилинка про Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі . Акція «Свічка пам’яті ».

8 грудня – практичним психологом проведено круглий стіл «Роль педагогів, батьків, дітей у створенні безпечного освітнього середовища».

10 грудня -  Виховні години «Я і закон» Розповсюдження Інфографіки для здобувачів освіти та їх батьків «Дитині про права»

Класними керівниками проведено виховні години в рамках даної акції.

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» мета якої  привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї , щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми. Психологічною службою ОЗО були проведені ряд годин спілкування : «Скажи насиллю НІ», «Вчимося бути толерантними», «Ми – за дружбу». Для здобувачів освіти була оформлена інформаційна дошка та роздані буклети – пам’ятки із постерами.