НВК "Овруцька гімназія імені
А. Малишка - ЗОШ І ступеня"

Виховні заходи

4 травня 2017 року на подвір’ї  НВК «Овруцька гімназія ім. Малишка – ЗОШ І ступеня» відбувся урочистий  мітинг з нагоди  відкритя меморіальної дошки випускнику школи Сірику Юрію Володимировичу, загиблому в АТО.

Війни! Скільки їх було в історії людства, і завжди - це страждання, сльози, втрата найдорожчого в житті, біль. Таким болем для багатьох громадян України є війна на сході України.

Не думав ти про почесті і славу.

Ішов сміливо, впевнено до бою,

й забути це не маємо ми права,

і наша пам'ять назавжди з тобою.

Тебе не забудуть прийдешні.

Твій подвиг всі запам’ятають.

Бо справді ти герой наш У країни.

Герої ніколи не вмирають.

У мітингу взяли участь заступник голови РДА Пальоний В.М., голова райради Китиця В.М., міський голова Коруд І.Я., заступник начальника відділу освіти Рожок І.А., депутат обласної ради Ковердун С.А., ветерани ІІ світової війни, воїни-афганці, учасники АТО, волонтери, класний керівник Юрківська Т.П., близькі та рідні Юрія. Дошку освячував його преосвященство Віссаріон – митрополит Овруцький і Коростенський.

Допоки ми живі, житиме пам'ять про наших героїв. Юрій Сірик з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він віддав життя, щоб ми жили в мирній квітучій Україні.

Тобі я дякую, герою, за майбутнє,

За твою честь, відвагу та знання,

Бо через тебе Україна знову стане вільна

Тобі я дякую, герою, за життя!