ОЗО "Овруцька гімназія ім. Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

Учнівське самоврядування

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ 2019-2020  н.р.

План роботи ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2019-2020 н.р.)

ПЛАН ЗАСІДАНЬ ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2019-2020 н.р )

Склад ГПС (2019-2020 н.р.)

План роботи дитчого об'єднання "Веселкова країна"(2019-2020 н.р.)

Засідання Школи молодого лідера

15 жовтня 2019 року Нелеп О. Ю., педагог-організатор, провела засідання з елементами тренінгу Школи молодого лідера на тему «Молодіжне лідерство та його філософія». На ньому були присутні голова Гімназійної президентської служби разом з міністрами та учні з дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лідер». На учасників тренінгу очікували різноманітні цікаві вправи : «Автопортрет», «Таємний друг», «Дерево ідей», «Долоні дружби», «Зламаний автомобіль», «Колаж бажань».Ці вправи та завдання допоможуть дітям в подальшому бути достатньо товариськими, здатність здобувати високий рівень престижу та авторитету як особистості.

Засідання Школи молодого лідера

19.03.2019 Корець О. В., педагог-організатор, провела черговий тренінг Школи молодого лідера на тему «Вчимося бути толерантними».  На ньому були присутні голова Гімназійної президентської служби разом з міністрами та діти з дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лідер». На учасників тренінгу очікували різноманітні цікаві вправи, тести та завдання та опитувальники, що допомогли якнайкраще розкрити та вивчити цю складну тематику. На закінчення Бондаренко А.А., заступник директора з виховної роботи провела з дітьми бесіду на тему «Небезпека булінгу».

Засідання Школи молодого лідера

25.01.2019 прошов черговий тренінг Школи молодого лідера. На якому члени дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лідер» та голова Гімназійної президентської служби разом з міністрами вивчали тему: «Конфлікт. Спілкування». На учасників тренінгу очікували різноманітні цікаві вправи, тести та завдання, що допомогли розкрити та вивчити цю тематику.

Тренінг Школи молодого лідера

16.11.2018 прошов черговий тренінг Школи молодого лідера. На якому члени дитячого об’єднання «Веселкова країна», а саме голови клубів «Лелека» та голова Гімназійної президентської служби разом з міністрами вивчали тему: «Лідер-суспільство-право». На учасників тренінгу очікували різноманітні цікаві вправи, тести та завдання, що допомогли розкрити та вивчити цю тематику.

Заняття Школи молодого лідера

18.10.2018 в ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка»18.10.2018 пройшло чергове заняття «Школи молодого лідера», на якому були представники гімназійної президентської служби, голови ради загонів та старости 5-10 класів.

На занятті, яке пройшло під гаслом «Назустріч майбутньому!», учні вивчали ази лідерства, дискутували на тему лідерських якостей, виконували цікаві вправи, тренінги, проходили різноманітні тести. На завершення тренінгу діти заповнили «Дерево ідей» своїми пропозиціями, як покращити роботу учнівського самоврядування в гімназії.

План роботи ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2018-2019 н.р.)

ПЛАН ЗАСІДАНЬ ГІМНАЗІЙНОЇ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ (2018-2019 н.р І семестр)

Склад ГПС (2018-2019 н.р.)

План роботи дитчого об'єднання "Веселкова країна"(2018-2019 н.р.)

План роботи гімназійної президентської служби НВК (ІІ семестр 2017-2018 н.р.)

Структура гімназійного самоврядування (2017-2018 н.р.)

План роботи ГПС(2017-2018 н.р.)

План роботи дитчого об'єднання "Веселкова країна"(2017-2018 н.р.)