НВК "Овруцька гімназія імені А. Малишка - ЗОШ І ступеня"

Робота з дітьми

Протягом листопада місяця серед учнів НВК проводилась пропаганда здорового способу життя . З учнями  3-4 –х класів проведено години соціального педагога на  тему «Здоров’я стежку сам я прокладу» , з учнями 5-8-х класів   година спілкування «Здорова дитина», а також  конкурс малюнків та плакатів на дану тематику.

1 грудня до Всесвітнього дня боротьби проти СНіДу  було проведено профілактичну роботу серед учнів 9-11 класів. Відбулася конференція «СНіД – чума ХХІ століття» з  учнями 9-11 класів за  участі лікарів міської   поліклініки, інфекціоніста Макаревич В. М. та нарколога Пригари С.А. На захід також було запрошено юриста служби сім’ї та молоді Пилипенка В.В. та вчителя біології Закусило А.А.,  які ознайоми дітей  з історією виникнення хвороби, хляхами її розповсюдження та наслідками.  Серед учнів 8-10 – х класів проведено конкурс плакатів до дня боротьби зі СНіДом.

В рамках правовиховного місячника було проведено акцію «Стоп насильство»