Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

Проведені лінійки та заходи

23 вересня 2020 року за результатами конкурсу поезії, віршів, творів "Історії Древнього Овруча" з нагоди 1074-річчя Овруча, відбулося нагородження переможців:

І місце

Мошківський Максим, 6-Б клас (павербанк)

ІІ місце

Шваб Аліна, 9-А клас (навушники)

ІІІ місце

Медведєв  Кирил, 6-Б клас (флешка)

Керівник:  Степанчук Г.О.

   

 

21 вересня 2020 року  в ОЗО "Овруцьку гімназію ім. Малишка" завітали представники ДП  "Овруцьке лісове господарство"  головний лісничий ДП "Овруцьке лісове господарство"Захарчук В.А та в.о. голова профкому Ясинська В.К., відповідно до наказу від 08.09.2020 року №31 відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу малюнків за темою "Плекайте ліс своїми руками".   Діти були нагороджені грошовими преміями та солодощами.

       

 

 

Щовесни,коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуємо пам’ять Шевченка

10 березня  2020 року  в нашому закладі пройшла тематична лінійка,присвячена вшануванню пам’яті Т. Шевченка. Лінійку підготували Сергійчук Н.Й.,вчитель зарубужної літератури та Степанчук Г.О., вчитель української мови та літератури.

Усі учні мали змогу пізнати Шевченка у паралелі із сучасністю, з трагічними подіями, які мали місце в державі. А також, прослухати вірші які, декламували учні (Жолонський Микола, Лозко Марія, Савчук Владислава)

Минають роки, спливають століття, а Т. Г. Шевченко залишається жити у нашій пам’яті.

   

   

 

21 лютого  – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  нашого закладу.

     21 лютого 2020 року вчителі української мови Горна О.В. та Ленко Н.В  з учнями 11-Б класу провели мовні змагання серед учнів 8-11 класів до Дня рідної мови. .
     Здобувачі освіти мали можливість випробувати себе в різних розділах мовознавства, як-от: лексикологія, орфографія, фразеологія та орфоепія.

      У кожному класі було визначено найкращого знавця рідної мови, який отримав сертифікат про підтвердження  високого рівня знань. Цей сертифікат зобов'язує вчителів української мови оцінити своїх учнів відповідно до рівня їхнії знань.

 -  Гуненко Н.А., вчитель української мови провела годину спілкування «Мова в наших серцях» з учнями 6-А та 7-А класів.
  - Залізко І.І., підготувала для учнів 5-Б класу інтелектуальну гру «Чарівна таємничість мови» та в 7-Б класі провела мовні змагання « Шануймо рідне слово»
  -  Для учнів 10- Б класу Бондаренко А.А., підготувала відеоролик «Лайфхак українською».

  - Клименко О.С., провела вікторину «Розквітай, рідна мово!» з учнями 10-А класу.

  - Степанчук Г.О., оформила дошку до Міжнародного Дня рідної мови  разом з учнями  Невгодівської філії, а також провела навчальний диктант «Плекаймо культуру мовлення!».

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

     

   

   

   

   

 

19 лютого члени літературної студії «Живе слово» та драматичний гурток під керівництвом вчителів (Степанчук Г.О.,Сергійчук Н.Й.) підготували літературно-музичну композицію «Ангели Пам'яті»,також виступили волонтери та учасники Революції Гідності Грищук Я.Я., Лукиша О.В. Хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.

  

  

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта «Скринька кохання» завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою.
       Учні 11-А класу та педагог-організатор привітали вчителів та учнів, даруючи їм частинку учнівського серця та теплоту душі. Протягом дня всі бажаючи мали змогу сфотографуватися біля святкової фотозони.

  День закоханих  це – свято чудес, яскравих  вражень і кохання.

  

  

   

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою поліпшення умов роботи в мережі Інтернет для кожного користувача, зокрема для дітей.
    ОЗО «Овруцька гімназія ім.Малишка» приєдналась до відзначення Дня безпечного Інтернету.  На початку дня всі учні та вчителі отримали інформаційну пам'ятку. Класні керівники провели бесіду «Правила безпечного Інтернету».
    Учні ознайомилися з поняттям «всесвітньої павутини» та запам'ятали основні правила безпечної роботи в глоюбальній мережі Інтернет.

    

20.02.2019 року відбулася педрада на тему: «Формування екологічної компетентності здобувачів освіти». Педраду було проведено у формі екологічного журналу «Еко».

Одна із сторінок журналу була рубрика «Журнал в журналі» «Екомайстер», де педагог-організатор Корець Оксана Василівна провела майстер-клас з оригамі. Під час якого педагоги познайомилися із поняттям апсайклінгу.

Апсайкланг у перекладі з англійської означає - переробку, вторинне використання.

Одні сприймають його як хоббі, інші як ремесло.

Так чи інакше цей оригінальний спосіб переробки сміття є творчим процесом.

Вчителі ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» із звичайного газетного паперу виготовили метликів-оригамі та дізналися багато нового про повторну переробку мукалатури.

   

   

 

День святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати  святкова «Пошта Амура», також, на початку дня, черговий клас (10-А) привітав вчителів зі святом сувенірами-закладками. Серед молодших учнів школи пройшов конкурс на кращу валентинку. Веселі забави, мелодійні пісні, цікава фотозона (яку виготовили учні 1-3 класів разом з вчителями) створили атмосферу радості й тепла. Сьогодні кожен  переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

День Соборності України

    22 січня – визначний день для української історії, адже саме в цей день ми відзначаємо річницю Дня соборності України. Цьогоріч відзначають 100-річчя підписання Акту злуки, документу про об'єднання УНР та ЗУНР. День соборності – уже визначне свято. Це єдність України, єність людей, єдність сердець. Саме тому школярі Овруцької гімназії долучились до щорічної акції «Ланцюг Єдності», та стали живим ланцюгом-символом єдності спочатку на подвір'ї школи, а потім приєдналися до міської акції-мітингу на площі Т.Шевченка.

   Також, в цей день в актовій залі Грищенко Г.А., вчитель історії, провела тематичну лінійку для 7-11 класів. На якій була представлена цікава та пізнавальна інформація про День соборності підкріплена медіафайлами та живим виступом учнів 8-Б класу.

   

   

   

 Проведені виховні заходи до Дня Святого Миколая

 17 грудня в 6-Б класі відбувся захист проекту «Азбука моралі. Милосердя». На годині спілкування «Відкрий своє серце для милосердя» учні презентували низку добрих справ. Шестикласники разом із класним керівником Залізко І.І. та батьками стали активними учасниками благодійних акцій «Назустріч мрії», «Допомога воїнам АТО»,  «Подаруй іграшку дитині», «Оздоблення великодній пасочок», «Долоньки милосердя», «Допомога родині однокласника».

   

   

 

 

 

 

 8 листопада 2018 року відбулася зустріч з підполковником ЗСУ Поліщуком Юрієм Миколайовичем, старшим науковис співробітником наукового центру  Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова. Гість ознайомив учнів 9-11 класів з умовами вступу до їхнього вищого навчального закладу. Вихованці гімназії мали змогу переглянути презентацію та відефільм "Життя Житомирського військового інституту". Учні, які виявили бажання вступити до цього навчального закладу, мали змогу отримати достатньо інформації,  особисто спілкуючись із представником Житомирського військового інституту підполковником Поліщуком Ю.М.

   

09.10.18 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбулася зустріч з провідним спеціалістом з питань сім'ї та молоді  Нікіфоровою Сніжаною Миколаївною на тему:"Організації, що захищають дітей та їх повноваження".

                                   

Інформація про проведені заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 року в Україні – геноциду Українського народу

 

Тематична лінійка з нагоди Дня української писемності та мови

09.11.18 в ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" пройшла тематична лінійка з нагоди Дня української писемності та мови для учнів 9-11 класів. На ній  діти переглянули пізнавальні відео із циклу "Лайфхак українською".  Також черговий клас підготував сценічний номер та хвилинку інформації, що дуже сподобалося  гімназистам.


 

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ - 2018

  8 листопада 2018 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбувся урочистий захід посвята в гімназисти під назвою "Гімназійне сузір'я". У цей день 53 учні п'ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши бути завжди чесним, справедливим; постійно вчитися; поважати один одного.

     Учнівські колективи показали свої здібності й таланти: танцювали, співали, декламували вірші, розказувати гуморески, демонстрували відео про шкільне життя, завершилося виконанням гімназійного гімну та традиційною церемонією куштування каші. Віднині п'ятикласники - справжні гімназисти, в їхніх руках - майбутнє нашого навчального закладу та цілої країни.

   

   

   

   

 

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ

           Традиційно у НВК проходить посвята в "однокашники", де п'ятикласників приймають у ряди гімназистів, що символізує їхній перехід із молодшої до старшої школи. Учні їдять кашу, яку приготували їм батьки, дізнаються про нові правила та обов'язки, дають урочисту обіцянку щодо виконання цих обов'язків.

  

  

  

  

 

ПАМ'ЯТАЄМО ПРО ГОЛОДОМОР

       28 листопада 2017 року проведено тематичну лінійку до 85-річчя з Дня пам'яті жертв голодомору.

https://rada.info/upload/users_files/06670569/3f6ad0621c730420fa5e2150543ac499.pptx

 

 

СВЯТО ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ

       Щороку проходить захоплююче свято ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ. Де 5-ти класники знайомляться з "жителями" цієї країни та їхніми законами і вступають в ряди ФДОУ. Найурочистіша мить є пов'язання галстуків-символів усіх кольорів веселки.

  

  

  

  

  

День Соборності України

22 січня 2018 року учні НВК долучилися до міського Ланцюга Єдності.

23 січня 2018 року проведено тематичну лінійку до Дня Соборності України

https://rada.info/upload/users_files/06670569/69cee253aa295eb5123e03ab8a98b5e9.ppt

 

 

День пам'яті Крут

30 січня у НВК проведено тематичну лінійку до Дня пам'яті Крут