ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"

Проведені лінійки та заходи

Проведені виховні заходи до Дня Святого Миколая

17 грудня в 6-Б класі відбувся захист проекту «Азбука моралі. Милосердя». На годині спілкування «Відкрий своє серце для милосердя» учні презентували низку добрих справ. Шестикласники разом із класним керівником Залізко І.І. та батьками стали активними учасниками благодійних акцій «Назустріч мрії», «Допомога воїнам АТО»,  «Подаруй іграшку дитині», «Оздоблення великодній пасочок», «Долоньки милосердя», «Допомога родині однокласника».

8 листопада 2018 року відбулася зустріч з підполковником ЗСУ Поліщуком Юрієм Миколайовичем, старшим науковис співробітником наукового центру  Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова. Гість ознайомив учнів 9-11 класів з умовами вступу до їхнього вищого навчального закладу. Вихованці гімназії мали змогу переглянути презентацію та відефільм "Життя Житомирського військового інституту". Учні, які виявили бажання вступити до цього навчального закладу, мали змогу отримати достатньо інформації,  особисто спілкуючись із представником Житомирського військового інституту підполковником Поліщуком Ю.М.

09.10.18 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбулася зустріч з провідним спеціалістом з питань сім'ї та молоді  Нікіфоровою Сніжаною Миколаївною на тему:"Організації, що захищають дітей та їх повноваження".

Інформація про проведені заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 року в Україні – геноциду Українського народу

Тематична лінійка з нагоди Дня української писемності та мови

09.11.18 в ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" пройшла тематична лінійка з нагоди Дня української писемності та мови для учнів 9-11 класів. На ній  діти переглянули пізнавальні відео із циклу "Лайфхак українською".  Також черговий клас підготував сценічний номер та хвилинку інформації, що дуже сподобалося  гімназистам.

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ - 2018

8 листопада 2018 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбувся урочистий захід посвята в гімназисти під назвою "Гімназійне сузір'я". У цей день 53 учні п'ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши бути завжди чесним, справедливим; постійно вчитися; поважати один одного.

Учнівські колективи показали свої здібності й таланти: танцювали, співали, декламували вірші, розказувати гуморески, демонстрували відео про шкільне життя, завершилося виконанням гімназійного гімну та традиційною церемонією куштування каші. Віднині п'ятикласники - справжні гімназисти, в їхніх руках - майбутнє нашого навчального закладу та цілої країни.

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ

Традиційно у НВК проходить посвята в "однокашники", де п'ятикласників приймають у ряди гімназистів, що символізує їхній перехід із молодшої до старшої школи. Учні їдять кашу, яку приготували їм батьки, дізнаються про нові правила та обов'язки, дають урочисту обіцянку щодо виконання цих обов'язків.

ПАМ'ЯТАЄМО ПРО ГОЛОДОМОР

28 листопада 2017 року проведено тематичну лінійку до 85-річчя з Дня пам'яті жертв голодомору.

СВЯТО ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ

Щороку проходить захоплююче свято ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ. Де 5-ти класники знайомляться з "жителями" цієї країни та їхніми законами і вступають в ряди ФДОУ. Найурочистіша мить є пов'язання галстуків-символів усіх кольорів веселки.

22 січня 2018 року учні НВК долучилися до міського Ланцюга Єдності.

23 січня 2018 року проведено тематичну лінійку до Дня Соборності України

День пам'яті Крут