ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"

Проведені лінійки та заходи

20.02.2019 року відбулася педрада на тему: «Формування екологічної компетентності здобувачів освіти». Педраду було проведено у формі екологічного журналу «Еко».

Одна із сторінок журналу була рубрика «Журнал в журналі» «Екомайстер», де педагог-організатор Корець Оксана Василівна провела майстер-клас з оригамі. Під час якого педагоги познайомилися із поняттям апсайклінгу.

Апсайкланг у перекладі з англійської означає - переробку, вторинне використання.

Одні сприймають його як хоббі, інші як ремесло.

Так чи інакше цей оригінальний спосіб переробки сміття є творчим процесом.

Вчителі ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» із звичайного газетного паперу виготовили метликів-оригамі та дізналися багато нового про повторну переробку мукалатури.

День святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-ранесенько почала працювати  святкова «Пошта Амура», також, на початку дня, черговий клас (10-А) привітав вчителів зі святом сувенірами-закладками. Серед молодших учнів школи пройшов конкурс на кращу валентинку. Веселі забави, мелодійні пісні, цікава фотозона (яку виготовили учні 1-3 класів разом з вчителями) створили атмосферу радості й тепла. Сьогодні кожен  переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

День Соборності України

22 січня – визначний день для української історії, адже саме в цей день ми відзначаємо річницю Дня соборності України. Цьогоріч відзначають 100-річчя підписання Акту злуки, документу про об'єднання УНР та ЗУНР. День соборності – уже визначне свято. Це єдність України, єність людей, єдність сердець. Саме тому школярі Овруцької гімназії долучились до щорічної акції «Ланцюг Єдності», та стали живим ланцюгом-символом єдності спочатку на подвір'ї школи, а потім приєдналися до міської акції-мітингу на площі Т.Шевченка.

Також, в цей день в актовій залі Грищенко Г.А., вчитель історії, провела тематичну лінійку для 7-11 класів. На якій була представлена цікава та пізнавальна інформація про День соборності підкріплена медіафайлами та живим виступом учнів 8-Б класу.

Проведені виховні заходи до Дня Святого Миколая

17 грудня в 6-Б класі відбувся захист проекту «Азбука моралі. Милосердя». На годині спілкування «Відкрий своє серце для милосердя» учні презентували низку добрих справ. Шестикласники разом із класним керівником Залізко І.І. та батьками стали активними учасниками благодійних акцій «Назустріч мрії», «Допомога воїнам АТО»,  «Подаруй іграшку дитині», «Оздоблення великодній пасочок», «Долоньки милосердя», «Допомога родині однокласника».

8 листопада 2018 року відбулася зустріч з підполковником ЗСУ Поліщуком Юрієм Миколайовичем, старшим науковис співробітником наукового центру  Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова. Гість ознайомив учнів 9-11 класів з умовами вступу до їхнього вищого навчального закладу. Вихованці гімназії мали змогу переглянути презентацію та відефільм "Життя Житомирського військового інституту". Учні, які виявили бажання вступити до цього навчального закладу, мали змогу отримати достатньо інформації,  особисто спілкуючись із представником Житомирського військового інституту підполковником Поліщуком Ю.М.

09.10.18 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбулася зустріч з провідним спеціалістом з питань сім'ї та молоді  Нікіфоровою Сніжаною Миколаївною на тему:"Організації, що захищають дітей та їх повноваження".

Інформація про проведені заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 року в Україні – геноциду Українського народу

Тематична лінійка з нагоди Дня української писемності та мови

09.11.18 в ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" пройшла тематична лінійка з нагоди Дня української писемності та мови для учнів 9-11 класів. На ній  діти переглянули пізнавальні відео із циклу "Лайфхак українською".  Також черговий клас підготував сценічний номер та хвилинку інформації, що дуже сподобалося  гімназистам.

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ - 2018

8 листопада 2018 року в актовій залі ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" відбувся урочистий захід посвята в гімназисти під назвою "Гімназійне сузір'я". У цей день 53 учні п'ятих класів склали обіцянку гімназиста, пообіцявши бути завжди чесним, справедливим; постійно вчитися; поважати один одного.

Учнівські колективи показали свої здібності й таланти: танцювали, співали, декламували вірші, розказувати гуморески, демонстрували відео про шкільне життя, завершилося виконанням гімназійного гімну та традиційною церемонією куштування каші. Віднині п'ятикласники - справжні гімназисти, в їхніх руках - майбутнє нашого навчального закладу та цілої країни.

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ

Традиційно у НВК проходить посвята в "однокашники", де п'ятикласників приймають у ряди гімназистів, що символізує їхній перехід із молодшої до старшої школи. Учні їдять кашу, яку приготували їм батьки, дізнаються про нові правила та обов'язки, дають урочисту обіцянку щодо виконання цих обов'язків.

ПАМ'ЯТАЄМО ПРО ГОЛОДОМОР

28 листопада 2017 року проведено тематичну лінійку до 85-річчя з Дня пам'яті жертв голодомору.

СВЯТО ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ

Щороку проходить захоплююче свято ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ. Де 5-ти класники знайомляться з "жителями" цієї країни та їхніми законами і вступають в ряди ФДОУ. Найурочистіша мить є пов'язання галстуків-символів усіх кольорів веселки.

День Соборності України

22 січня 2018 року учні НВК долучилися до міського Ланцюга Єдності.

23 січня 2018 року проведено тематичну лінійку до Дня Соборності України

День пам'яті Крут