Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" Овруцької міської ради Житомирської області

Загальна інформація про заклад освіти

Наш навчальний заклад– це 511 учні, 67 учителів, із них:

  • учитель-методист – 16,
  • старший учитель – 12,
  • спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії – 33,   
  • спеціаліст І кваліфікаційної категорії – 12,
  • спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії – 14,
  • спеціаліст – 8,
  • нагороджені знаком «В.Сухомлинський» - 1,
  • нагороджені значком «Відмінник освіти України» - 3,
  • нагороджені грамотою та нагрудним знаком Верховної Ради України – 1.

Наш ОЗО – це 38 навчальних кабінетів, 2 спортивних зали, чудова бібліотека та 2 читальних зали, шкільний музей, їдальня.

Навчальний заклад розпочав своє існування як середня школа ще в 1935 році. У 2003 році школа була реорганізована  в гімназію, а в 2015 році рішенням 45 сесії VI скликання реорганізована в «Навчально-виховний комплекс  «Овруцька гімназія імені Андрія Малишка – загальноосвітня школа І ступеня Овруцького району Житомирської області»»

Приміщення закладу складає три триповерхових корпуси. В них  створені сприятливі умови для навчання дітей, схильних до вивчення гуманітарних та природничо-математичних наук. Допрофільне навчання здійснюється у 8-9 класахза такими профілями: філологічний, математичний, з двома іноземними мовами. З 2 класу запроваджено вивчення інформатики, з 5 класу  - другої іноземної мови (німецької). З метою реалізації здібностей учнів у 10-11 класах запроваджено спеціальні напрями: технологічний, суспільно-гуманітарний, фізико-математичний, іноземної філології.

Відповідно до сучасних вимог обладнані кабінети української літератури, української мови, громадянського виховання, історії, правознавства, фізики, інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій, хімії, біології, математики, хореографії, лінгафонний кабінет. Для роботи вчителів створено методичний центр.

Уся навчальна, наукова, виховна робота педагогічного колективу спрямована на формування творчої особистості відповідно до концепції розвитку закладу. 

Стратегічною метою управлінської діяльності адміністрації НВК є створення найсприятливіших умов для саморозвитку та самореалізації особистості вчителя й учня. Враховуючи це, ми визначили основну мету, яка окреслює головні напрями діяльності НВК – створити умови для гармонійного розвитку кожної дитини, її самореалізації, здійснювати ефективну підготовку випускників НВК до свідомого вибору професії, засвоєння програм вищої професійної освіти. 

Овруцька гімназія імені Андрія Малишка у 2009 році  потрапила  на сторінки книги «Флагмани освіти і науки України» як одна з кращих представників у сфері освіти і науки:


- це велика подія.
В підтвердження цього Овруцька гімназія нагороджена Дипломом за вагомий внесок у
розвиток іміджу освіти і науки України та «Кришталевою совою».