Овруцький ліцей імені Андрія Малишка Овруцької міської ради

Показові уроки 2020-2021 н.р.

Показовий інтегрований урок «Навчання грамоти» в 1-Б класі «Закріплення вивченої букви ї. Мовні ігри. Українська письменниця Леся Українка. Письмо великої букви Ї»

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель -  Жолудь Наталія Іванівна

     

Показовий урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» в 1-В класі «Людина – от що найцікавіше в світі. Що таке суспільство».

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Лазарчук Наталя Петрівна

     

Показовий урок з  основ здоров’я в 4-Б класі «Гуманне ставлення до людей з особливими потребами. Моделювання ситуації допомоги людям з особливими потребами». 

Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Коркушко Ірина Миколаївна.

   

26.02.2021 року вчитель фізичного виховання Коронський А.Л. провів показовий урок у 6-А класі на тему "Модуль "Гандбол". Кидки гандбольного мяча однією рукою зверху та введення мяча однією рукою на місці і в русі".

      

29 січня 2021 року вчитель української мови та літератури Бондаренко А.А. провела показовий урок у 11-Б класі на тему "Жанрові особливості роману «Тигролови» Івана Багряного. Вольовий характер Григорія Многогрішного". 

     

21грудня 2020 року класний керівник 6-В класу  Сергійчук Н.Й. в рамках проекту "Овруч від А до Я" провела виховний захід "Вони завжди живі".

  

18 грудня 2020 року вчитель предмету "Захист України" Коронський А.Л. провів показовий урок у 11-х класах на тему "Тактична медицина. Етапи надання домедичної допомоги пораненим в умовах бойових дій та причини превентивних смертей у наслідок бойових травм". 

   

 

18 грудня 2020 року класний керівник 6-В класу  Мікулінська В.Б. в рамках проекту "Овруч від А до Я" провела виховний захід "Згадаємо їх поіменно".

     

 18 грудня 2020 року вчитель музичного мистецтва Шубан М.М. провів показовий урок у 5-А класі на тему "Народні інструменти". 

       

17 грудня 2020 року  вчителі німецької мови Оглобенко Н.М. та Кондратчук Ю.О. між 8-А та 8-Б класами провели показовий виховний захід "Хто зверху".

       

1 грудня 2020 року вчитель зарубіжної літератури Мікулінська В.Б. провела показовий урок у 5-Б класі на тему "Оскар Уальд "Хлопчик-зірка". Еволюція образу головного героя" 

           

12 листопада 2020 року вчитель англійської мови Кондратчук Ю.О.провела показовий урок у 3-В класі на тему "Out and about" (Дозвілля)

     

9 жовтня 2020 року вчитель англійської мови Бойко Н.І. провела показовий урок у 6-Б класі на тему "Домашнє читання. Classmates"

     

6 листопада 2020 року вчитель німецької мови Оглобенко Н.М. провела показовий урок у 5-А класі на тему "Meine Familie. Wie Alt sind diese Leute"