ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка"

Педагогічні ради

26 жовтня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради на тему "Формування, становлення та реалізація профільних інтересів учнів як необхідний процес на шляху до самореалізації та успіху"

19 грудня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради на тему "Реалізація системно-діяльнісного підходу до навчання  на засадах педагогіки партнерства"

20 лютого 2019 року відбулося засідання педагогічної ради на тему «Формування екологічної компетентності здобувачів освіти»

23 квітня відбулося засідання педагогічної ради на тему " Підсумки роботи педагогічного колективу над науково-методичною темою «Акмеологічний підхід до навчання й виховання конкурентноспроможної особистості з високим рівнем життєвої компетентності»". Заступник з навчально-виховної роботи Башинська Л.І.

Нова українська школа

Розвиток креативного мислення школярів під час впровадження нестандартних форм занять

Ціннісні орієнтири педагогічного супроводу обдарованих  учнів в освітньому середовищі навчального закладу. Творчий внесок педагогів (предмет, цикл) у результативне вирішення проблеми