НВК "Овруцька гімназія імені А. Малишка - ЗОШ І ступеня"

Олімпіади

Кафедра української мови 2016-2017 навчальний рік

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Олімпіада

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Українська мова

11-Б

Гуненко Н.А.

Бортник Вікторія

(область диплом ІІІ ступеня)

 

 

 

8-Б

Горна О.В.

Заяць Аліна

9-Б

Залізко І.І.

Іванова Дарина

(область диплом ІІІ ступеня)

 

 

 

 

 

 

8-Б

Горна О.В.

Єфіменко Валентина

 

 

 

 

 

 

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

 

 

 

7-Б

Бондаренко А.А.

Чичирко Ольга

10-Б

Гуненко Н.А.

Сумовська Юлія

 

 

 

4-А

Серьоженко І.А.

Якухно Марія

 

 

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

 

 

 

8-Б

Горна О.В.

Єфіменко Валентина

11-Б

Гуненко Н.А.

Бортник Вікторія

5-А

Залізко І.І.

Пігулевич Вероніка

(область диплом ІІ ступеня)

7-А

Ленко Н.В.

Сидоренко Дарина

6-А

Степанчук Г.О.

Невмержицький Роман

11-Б

Гуненко Н.А.

Бортник Вікторія

8-Б

Горна О.В.

Єфіменко Валентина

 

 

 

Кафедра російської мови та зарубіжної літератури

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Олімпіада

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Російська мова

9-Б

Сергійчук Н.Й.

Іванова Дарина

11-Б

Корженко І.М.

Бортник Вікторія

9-Б

Сергійчук Н.Й.

Хилько Юлія

10-Б

Сергійчук Н.Й.

Федоренко Євгенія

 

 

 

 

 

 

Кафедра іноземної мови

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Олімпіада

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Англійська мова

9-Б

Гуденко В.Б.

Іванова Дарина (диплом ІІ ступеня, область)

 

 

 

10-А

Гуденко В.Б.

Федоренко Євгенія

10-Б

Бойко Н.І.

Сумовська Юлія

(диплом ІІІ ступеня, область)

 

 

 

11-А

Лучинська О.М.

Кравчук Софія

11-Б

Лучинська О.М.

Бортник Вікторія (диплом ІІІ ступеня, область)

 

 

 

 

 

 

Німецька мова

9-В

Оглобенко Н.М.

Ковальчук Аліна

11-А

Оглобенко Н.М.

Оглобенко Роман

9-В

Оглобенко Н.М.

Можарівський Олександр

Кафедра математики

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Олімпіада

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

 

8-Б

Христиніч І.В.

Шваб Дарина

9-Б

Стесюк Т.Є.

Дулько Ярослав

 

 

 

 

 

 

10-Б

Матущак С.Г.

Макеєва Маргарита

 

 

 

Кафедра інформатики та фізики

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Олімпіада

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Фізика

 

 

 

 

 

 

11-Б

Борисенок О.Г.

Долінчук Катерина

Інформатика

9-Б

Кобилинський В.І.

Невмержицький Олексій

9-Б

Кобилинський В.І.

Хилько Юлія

9-Б

Федюніна І.С.

Кравчук Віталій

10-Б

Кобилинський В.І.

Невмержицький Михайло

10-Б

Кобилинський В.І.

Федоренко Євгенія

 

 

 

 

 

 

11Б

Кобилинський В.І.

Храбан Артем

11-Б

Коблинський В.І.

Бондарчук Марія

ІКТ

10-Б

Кобилинський В.І.

Невмержицький Михайло

 

 

 

10-Б

Коблинський В.І.

Федоренко Євгенія

11-Б

Федюніна І.С.

Турбал Андрія

 

 

 

 

 

 

Конкурс створення WEB-дизайну

 

 

 

10-Б

Кобилинський В.І.

Сумовська Юлія

(область)

 

 

 

Економіка

 

 

 

 

 

 

11-Б

Никончук О.Г.

Долінчук Катерина

Кафедра хімії та біології

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Олімпіада

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Хімія

8-Б

Невмержицька Л.В.

Заяц Аліна

(область диплом ІІІ ступеня)

11-Б

Невмержицька Л.В.

Бортник Вікторія

10-Б

Невмержицька Л.В.

Невмержицький Михайло

Біологія

11-Б

Залізко І.О.

Бортник Вікторія

(область ІІІ місце)

 

 

 

10-Б

Закусило А.А.

Невмержицький Михайло

Екологія

 

 

 

11-Б

Цибулько Є.В.

Бондарчук Марія

 

 

 

Кафедра історії та правознавства, географії

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Олімпіада

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Історія

8-Б

Грищенко Г.А.

Шмуйло Кристина

 

 

 

 

 

 

10-Б

Гаращук С.В.

Федоренко Євгенія

 

 

 

 

 

 

11-Б

Гаращук С.В.

Долінчук Катерина

 

 

 

 

 

 

Право

 

 

 

9-В

Мазур А.В.

Кайданюк Денис

 

 

 

 

 

 

10-А

Гаращук С.В.

Мошківська Анастасія

 

 

 

Кафедра фізичної культури

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Олімпіада

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Клас

Вчитель

Учень

Шахи

11-А

Гусар В.А.

Бердега Ангеліна

 

 

 

 

 

 

11-Б

 

Костюченко Євген

 

 

 

 

 

 

11-Б

 

Хилько Степан